ساخت فیلم زنده «وینی پو» هم تأیید شد!

نویسنده:

۱۲:۴۳:۵۱

شرکت دیسنی اعلام کرده که آماده است تا اقتباس سینمایی زنده «وینی پو»، مجموعه انیمیشنی محبوب کودکان را بسازد. این استودیو، اخیرا سرگرم ساخت نسخه‌های مدرن انیمیشن‌های کلاسیکش برای مخاطبان جدید بوده و آخرین فیلم این استودیو «سیندرلا»، بعد از سه هفته اکران فروش بسیار موفقی در گیشه‌های سینماهای جهان داشته است.

«الکس راس پری» کارگردان فیلم مستقل «گوش کن فیلیپ»(Listen Up Philip) که در جشنواره فیلم سان دنس اکران شد، به عنوان فیلم‌نامه نویس این پروژه تعیین شده تا داستان وینی پو، این خرس محبوب زرد رنگ که توسط «اِی.اِی میلن» خلق شده را بنویسد. گفته می‌شود که داستان فیلم، بر روی زندگی «کریستوفر رابین» که حالا بزرگ و بالغ شده و خاطرات کودکیش با پو، پیگلت، تایگر و بقیه موجودات دوست داشتنی بیشه، تمرکز می‌کند.

این که شخصیت‌های این داستان توسط کامپیوتر و به وسیله تکنیک سه بعدی خلق می‌شوند و یا در فیلم از حیوانات واقعی استفاده خواهد شد، هنوز مشخص نیست و هیچ صداپیشه‌ای نیز برای صداگذاری شخصیت‌ها معرفی نشده است.
این خبر جدید توسط سایت ددلاین در حالی اعلام شد که چندی پیش دیسنی خبر ساخت اقتباس زنده فیلم انیمیشن مولان(محصول سال 1998) را اعلام کرد و ساخت فیلم‌های «دامبو»، «دیو و دلبر» و «کتاب جنگل» هم آغاز شده‌اند.

در میان اقتباس‌های مدرن دیسنی از انیمیشن‌های کلاسیک، می‌توان به ملفیسنت با بازی آنجلینا جولی اشاره کرد که سال گذشته با فروش 758 میلیون دلار سود بسیاری نصیب دیسنی کرد و فیلم آلیس در سرزمین عجایب تیم برتون نیز که در سال 2010 اکران شد، با فروش خیره کننده 1 میلیارد دلار از موفقیت‌های این استودیو به شمار می‌آید.
 

برگرفته از
وینی پو
لینک کوتاه

دیدگاه