بردلی کوپر هم حرفه کارگردانی را آغاز می‌کند

نویسنده:

۱۰:۴۱:۰۹

گفته می‌شود که بردلی کوپر، ستاره 40 ساله فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» (The American Sniper) علاوه بر کارگردانی، در این فیلم ایفای نقش نیز خواهد کرد. در آغاز کار پروژه، کلینت ایستوود برای کارگردانی این فیلم انتخاب شده و به کوپر برای بازی در این فیلم پیشنهاد داده بوده است. کلینت ایستوود که کارگردانی «تک تیرانداز آمریکایی» را بر عهده داشته، از سال 2011 کارگردان این پروژه اعلام شد اما به نظر می‌رسد که کار ساخت فیلم را ترک کرده است.

به گزارش رسانه‌ها، بردلی کوپر و کمپانی وارنر احتمالا برای ایفای یکی از نقش‌های اصلی به بیانسه خواننده آمریکایی پیشنهاد خواهند داد. او در گذشته با بازی در فیلم «Dreamgirls» خوش درخشیده است.
«ستاره‌ای متولد می‌شود» داستان هنرپیشه زن جوانیست که جویای شهرت در دنیای هالیوود است و از ستاره‌ای میانسال کمک می‌گیرد تا جای پای خود را ثبت کند، اما این ستاره خود با مشکل دیگری رو به رو می‌شود.

این فیلم موزیکال برای اولین بار در سال 1937 و با بازی فردریک مارچ و جنت گینور ساخته شد، و سپس در سال 1954 بار دیگر تولید شد و در آن جودی گارلند و جیمز میسون بازی کردند. نسخه موزیکالی در سبک راک از این فیلم برای بار سوم و در سال 1976 ساخته شد و این بار باربارا استرایسند و کریس کریستافرسن در آن ایفای نقش کردند.
بردلی کوپر سه بار در سه سال متوالی نامزد دریافت جایزه اسکار بازیگری شده است اما این اولین باری است که به کارگردانی یک فیلم می‌پردازد. گفته می‌شود که او کارگردانی فیلم کمدی درام «ماه عسل با هری» را هم بر عهده گرفته است که داستان مردی را بازگو می‌کند که به همراه پدر نامزدش که دو روز قبل از عروسیشان می‌میرد، به تعطیلات می‌رود.

بردلی کوپر تهیه کنندگی سه فیلمی که برای آن‌ها نامزد دریافت جایزه اسکار شده، «تک تیرانداز آمریکایی»، «اخاذی آمریکایی» و «کتاب امیدبخش» را برعهده داشته و تهیه کنندگی این فیلم جدید را نیز بر عهده خواهد گرفت.

 

برگرفته از
بردلی کوپر
لینک کوتاه

دیدگاه