روش جدید مشاوره ازدواج با کمک یخچال!

نویسنده:

۱۰:۲۹:۴۴

آیا در یخچال شما شیر وجود دارد؟ اگر این‌طور است، خوش‌شانس هستید؛ زیرا رژیم غذایی نامزدتان کامل خواهد بود. با این حال، زود قضاوت نکنید، مهارت‌های آشپزی خانمی که قصد ازدواج با وی را دارید، به گرم کردن غذاهای منجمد محدود می‌شود؛ زیرا فریزر وی پر از غذاهای بسته‌بندی است. نشانه‌های نجومی و طالع‌بینی مربوط به گزینه مناسب برای ازدواج را فراموش کنید؛ زیرا این مشاور ازدواج، تناسب زوج‌ها را از طریق یکی از ضروری‌ترین لوازم‌خانگی شخص مقابل یعنی یخچالش تجزیه‌وتحلیل می‌کند.

سازنده سایت Checktheirfridge.com، John Stonehill، از کاربران خود می‌خواهد تا عکسی از داخل یخچال فرد موردنظر برای وی ارسال کنند. وی از این طریق یک تجزیه‌وتحلیل مفصل از مزایا و معایب ازدواج با این فرد، در وب‌سایتش منتشر می‌کند.

تحقیقات Stonehill می‌تواند سطح درآمد، سبک زندگی، میزان سلامتی و میزان اهمیت پاکیزگی برای فرد مقابل را به شما بگوید. وی پس از ارزیابی افرادی که می‌خواهند با یکدیگر ازدواج کنند، آن‌ها را در دسته‌های «باید ازدواج کنند»، «شاید ازدواج کنند» و «هرگز ازدواج نکنند» قرار می‌دهد.

طبق یکی از ارزیابی‌های این مشاور که بر اساس تصویری از یک یخچال انجام شده است، فردی که با صاحب این یخچال ازدواج کند، باید بداند که فرد موردنظر بسیار ولخرج است. طبق گفته این مشاور، با توجه به تمیزی یخچال می‌توان گفت یا این فرد خدمتکار روزانه دارد یا بسیار وسواس است. وی توصیه می‌کند برای رسیدن به جواب قطعی می‌توانید چند تار مو در حمام این فرد بیندازید تا عکس‌العملش را ببینید.

اگرچه این سایت بیشتر برای افراد مجردی است که می‌خواهند ازدواج کنند؛ اما زوج‌ها نیز می‌توانند خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

 

برگرفته از
مشاوره ازدواج
لینک کوتاه

دیدگاه