برادران روسو فیلم سوم «اونجرز» را کارگردانی می‌کنند

نویسنده:

۰۹:۳۸:۳۸

به گزارش هالیوود ریپورتر، این دو برادر که کارگردانی فیلم «کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»(Captain America: The Winter Soldier) را بر عهده داشته‌اند، جای جاس ویدن را در فیلم سوم اونجرز خواهند گرفت.

فیلمبرداری دو قسمت فیلم سوم اونجرز که «اونجرز: جنگ بینهایت»(Avengers: Infinite War) نام دارد، سال آینده و پشت سر هم آغاز می‌شود. «اونجرز: جنگ بینهایت قسمت اول» برای اکران در تاریخ ۴ ماه مه سال ۲۰۱۸ و قسمت دوم آن برای اکران در تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده‌اند.

جاس ویدن قبلا اشاره کرده بود که فیلم «اونجرز: عصر آلترون» آخرین فیلم او در مجموعه اونجرز مارول خواهد بود. او در ماه ژانویه گفت: "من اصلا به انجام دوباره چنین کاری فکر نمی‌کنم. چنین کاری بسیار سخت است و اگر کارگردانی فیلم سوم و چهارم را هم بر عهده بگیرم، ۵ سال خواهد گذشت که من کاری برای خودم نساخته‌ام. بنابراین فکر نمی‌کنم که ساخت فیلم دو قسمتی اونجرز که ۴ سال از وقتم را می‌گیرد بر عهده بگیرم. البته من کار با دنیای مارول و تمامی افراد این مجموعه را دوست دارم. اما ساختن این فیلم‌ها واقعا دشوار است."

او همچنین اضافه کرد که با اضافه شدن دو شخصیت دیگر به گروه اونجرز-الیزابت اولسن در نقش ساحره قرمز و آرون تیلور در نقش کوییک سیلور- این که همه شخصیت‌ها در جای خود قرار بگیرند و هیچکدام از داستان جدا نیفتند بسیار مشکل شده است.

فیلم «اونجرز: عصر آلترون» در تاریخ ۱ مه اکران می‌شود و فیلم سوم کاپیتان آمریکا ساخته برادران روسو که «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» نام دارد، ششم ماه مه سال ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

 

برگرفته از
Avengers
لینک کوتاه
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.