آرنولد شوارتزنگر: نابودگر ۴ واقعا بد بود!

نویسنده:

۰۱:۴۷:۱۴

آرنولد شوارتزنگر بازیگر 67 ساله اتریشی، در مصاحبه‌ای در برنامه «صبح بخیر آمریکا» و هنگامی که بحث حضور نداشتن او در فیلم چهارم مجموعه «نابودگر» مطرح شد گفت: "خدا را شکر که من در آن فیلم بازی نکردم!" فیلم چهارم مجموعه نابودگر که «نابودگر: رستگاری» نام داشت به کارگردانی جوزف مگ نیکول و بازی کریستین بل، سم ورتینگتون و هلنا بونهم کارتر در سال 2009 اکران شد و در گیشه‌ها بسیار ضعیف عمل کرد.

شوارتزنگر در ادامه و در میان خنده‌های هم‌بازیانش گفت: "آن فیلم واقعا بد بود." با این حال او که قبلا فرمانداری ایالت کالیفرنیا را بر عهده داشته، هنگامی که از او پرسیده شد فیلم دلخواه او از سه فیلم دیگر نابودگر کدام است با سیاست بیشتری پاسخ داد و گفت: "من واقعا نمی‌توانم تصمیم بگیرم. فکر می‌کنم از میان 3 فیلمی که در آن‌ها بازی کردم، هر سه داستان‌های جذاب خود را داشتند و به نوعی منحصر به فرد بودند." او در فیلم پنجم نابودگر که تابستان امسال اکران می‌شود و «نابودگر: پیدایش»(Terminator: Genisys) نام دارد، دیده خواهد شد.

«نابودگر: پیدایش» اولین فیلم از مجموعه جدید نابودگر و بازسازی دوباره این داستان است و شوارتزنگر به همراه ستاره مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت، امیلیا کلارک(دنریس تارگرین) در نقش سارا کانر و جی.کی. سیمونز در نقش کارآگاه اوبرایان در آن بازی می‌کند. داستان فیلم «پیدایش» در سال 2009 اتفاق می‌افتد و در آن کایل ریس بار دیگر در زمان سفر می‌کند تا سارا کانر را بیابد و این بار با خط زمانی دیگر و اتفاقات دیگری رو به رو می‌شود.

چندی پیش اعلام شد که آرنولد شوارتزنگر در فیلم ششم این مجموعه هم بازی خواهد کرد.
 

برگرفته از
آرنولد شوارتزنگر
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “آرنولد شوارتزنگر: نابودگر ۴ واقعا بد بود!”
  1. bayad did che khahad shod in film in film bayad dar asl mozo bad az rterminator 2 motevaghef mishod ama dar peye sakhte shodane mabaghie fikm ha ba hamin mozo bozozrgie film va shakhsiat in film kamo kamtar shod