ساخت فیلمی بر اساس خمیرهای بازی؟

نویسنده:

۰۳:۱۰:۳۸

به نظر می‌رسد که شرکت‌های فیلم‌سازی حالا به ساخت فیلم از روی اسباب‌بازی‌ها روی آورده‌اند کمپانی فاکس خیال ساختن فیلمی بر اساس خمیرهای بازی دارد. پل فیگ، کارگردان فیلم‌های «Bridesmaids» و «The Heat» که هم اکنون تهیه کنندگی فیلم «اسنوپی» را بر عهده گرفته، برای کارگردانی این فیلم انتخاب شده است.

او به یاهو موویز گفت: "صادقانه بگویم، وقتی پیشنهاد ساخت این فیلم به من داده شد، من هم مانند هر کس دیگری فکر کردم آخر این دیگر چه فیلمی است؟! اما اگر دقیق‌تر به آن فکر کنید، این یک فیلم انیمیشن خمیری خواهد بود. «Play-Doh» خمیر بازی چند رنگ است، چه چیزی بهتر از این؟"

فیگ که هم اکنون مشغول کارگردانی بازسازی فیلم «گوست باسترز»(Goastbusters) با مجموعه بازیگرانی که همگی زن هستند است، می‌گوید که این فیلم احتمالا ترکیبی از انیمیشن خمیری و انیمیشن سه بعدی خواهد بود و فیلم‌نامه آن توسط جیسن میکالگ در حال نوشته شدن است. او در سال 2011 فیلم‌نامه «Butter» را نوشت که فیگ آن را کارگردانی کرده است.

«Play-Doh» تنها اسباب‌بازی کودکانی نیست که وارد دنیای هالیوود می‌شود. سال گذشته «آن انترتینمنت» نیز اعلام کرد که با همکاری دو شرکت دیگر حقوق فیلم‌سازی مربوط به «پلی‌موبیل» را خریداری کرده و قصد دارد تا فیلم انیمیشنی با بودجه 80 میلیون دلار بر اساس آن بسازد.

به نظر می‌رسد که در پی موفقیت بی نظیر «فیلم لگویی» در سینماهای جهان، ساختن فیلم بر اساس انواع و اقسام اسباب‌بازی‌ها رونق گرفته و کمپانی‌های فیلم‌سازی راه جدیدی برای بیان داستان‌های مختلف و جذب مخاطبان متفاوت پیدا کرده‌اند.

 

برگرفته از
Play-Doh
لینک کوتاه