برگزاری نمایشگاه بزرگ آثار هنری گروه «رادیوهد» در استرالیا

نویسنده:

۰۹:۴۱:۵۴

به گزارش Triple J رادیوی ملی استرالیایی، حدود 5000 اثر از استنلی دانوود و تام یورک در نمایشگاه بزرگی که در سیندی استرالیا برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته خواهند شد.
استنلی دانوود-با نام واقعی دن ریکوود-هنرمندیست که برای مدت زمان بلندی با گروه رادیوهد همکاری می‌کند. او از سال 1994 بر روی همه چیز، از کاور آلبوم‌ها گرفته تا پوستر کنسرت‌ها و تمامی آثار هنری مربوط به این گروه بریتانیایی کار کرده است. از آثار او می‌توان به کاور آلبوم‌های «OK Computer»، «Kid A»، «Hail to the Thief» و « The King of Limbs» اشاره کرد.

استنلی داوود و تام یورک اولین بار هنگامی که هر دو در دانشگاه آکسفورد دانشجو بودند یکدیگر را ملاقات کردند. از سال 1994 و زمانی یورک به این هنرمند سفارش طراحی کاور آلبوم « My Iron Lung» را داد، این دو هنرمند بر روی پروژه‌هایشان همراه یکدیگر کار می‌کنند. آثار آن‌ها که برنده جایزه‌های بسیار نیز گشته است، در نمایشگاه تعاملی بزرگی که «استنلی دانوود: دفتر ترس» نام دارد به نمایش گذاشته خواهد شد. در این نمایشگاه آثار اصل نقاشی، چاپ و طراحی این هنرمند وجود خواهند داشت.

به گزارش تریپل جی.، آثاری از تام یورک هم در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود اما هنوز جزییات بیشتری در مورد آن‌ها اعلام نشده است.
 

برگرفته از
نمایشگاه
لینک کوتاه