آیا می‌توانید از تست آمادگی جسمانی FBI قبول شوید؟

نویسنده:

۱۰:۱۲:۰۲

مأموران FBI تا اکتبر فرصت دارند تا در این تست‌ شرکت کنند. این تست شامل ۴ چالش مختلف است؛ ۱ دقیقه حرکت شنا، ۱ دقیقه دراز نشست، یک دوی سرعت ۳۰۰ متری و یک دوی ۱٫۵ مایلی. این افراد در میان هر مرحله تنها ۵ دقیقه می‌توانند استراحت کنند. امتیازهای هر فرد با توجه به جنسیت و سن وی تعیین می‌شود. نیازی نیست که این افراد، استانداردهای مربوط به وزن، قد و دیگر معیارهای ترکیبی بدن را داشته باشند.

طی سال‌های گذشته، تمام مأمورین جدید بایستی از یک سری ارزیابی‌های فیزیکی شدید عبور می‌کردند. با این حال، FBI در سال ۱۹۹۹ دستور تست فیزیکی برای مأمورهای استخدام شده را لغو کرد. طبق گفته مسئولین FBI، پس از حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۰۱، مأموریت FBI به مبارزه با تروریسم تغییر کرد و آمادگی جسمانی اهمیت خود را از دست داد.
مدیر FBI اواخر سال گذشته بر ضرورت تست‌های فیزیکی تأکید کرد و گفت: «زندگی همکاران شما و افرادی که از آن‌ها محافظت می‌کنید، ممکن است به توانایی شما در دویدن، مبارزه و تیراندازی بستگی داشته باشد. این موضوع برای تمام سمت‌ها صادق است».

حالا می‌خواهیم ببینیم آیا به انداز‌ه‌ای آمادگی جسمانی دارید که بتوانید یک مأمور FBI شوید؟ در ادامه استانداردهای فعلی که مأمورین جدید باید داشته باشند، آورده شده است. برای گذراندن این تست، فرد باید حداقل امتیاز یا بالاتر از حداقل را در هر کدام از این ۴ تست داشته باشد و در مجموع بیش از ۱۲ امتیاز کسب کند. نکته مهم این است که این ۴ مرحله تنها با فاصله ۵ دقیقه‌ای از یکدیگر باید انجام شوند.

۱. دراز نشست در ۱ دقیقه
این تست شامل انجام مستمر حرکت دراز نشست به مدت ۱ دقیقه و بدون توقف است. برای این که هر حرکت شما به حساب آید، بایستی نیم‌تنه خود را تا اندازه‌ای که به کف اتاق عمود باشد، بلند کنید. در پایان هر حرکت، شانه‌هایتان بایستی به کف اتاق بخورد.
امتیاز قابل قبول برای زنان: بیش از ۳۵ حرکت
امتیاز قابل قبول برای مردان: بیش از ۳۸ حرکت

۲. دوی ۳۰۰ متری
این تست شامل دویدن در یک پیست استاندارد است؛ به صورتی که ¾ یک دور یعنی حدود ۲/۱۰ یک مایل طی شود. شما دویدن را باید از حالت ایستاده شروع کنید.
زمان مورد قبول برای زنان: ۶۴٫۹ ثانیه
زمان مورد قبول برای مردان: ۵۲٫۴ ثانیه

۳. حرکت شنا
در این تست شما باید هر تعداد که می‌توانید شنا بروید. این تست زمان ندارد؛ اما باید شناها پشت سر هم باشند. هم زنان و هم مردان باید به صورتی شنا بروند که نو انگشتان پا روی زمین باشد. شما باید بدن خود را به اندازه‌ای پایین بیاورید که بازوهای بالایی با زمین موازی شود.
تعداد مورد قبول برای زنان: بیش از ۱۴ حرکت
تعداد مورد قبول برای مردان: بیش از ۳۰ حرکت

۴. دوی ۱٫۵ مایلی
برای ارزیابی قدرت تحمل، مرحله آخر این تست یک دوی ۱٫۵ مایلی یا همان ۶ دور در یک پیست استاندارد است.
متخصصینی همانند مأمورین نجات گروگان‌ها، الزامات سخت‌تری برای عبور از این تست دارند.
این تست FBI همانند تست‌های آمادگی جسمانی کارمندان ارتش و دولت است. به عنوان مثال، مراکز Federal Law Enforcement Training Centeres که مأمورین مجری قانون را آموزش می‌دهند، نیازمند یک تست کشیدن خود در حالت نشسته به سمت پاها، یک تست وزنه‌برداری روی نیمکت، یک دوی ۱٫۵ مایلی و یک دوی سرعت است. همچنین در این مراکز میزان چربی بدن نیز اندازه‌گیری می‌شود؛ اما تأثیری روی امتیاز کسب‌شده ندارد.

 

برگرفته از
آمادگی جسمانی FBI
لینک کوتاه