نینا دوبرِو «خاطرات خون آشام» را ترک می‏‌کند!

نویسنده:

۰۱:۳۲:۰۵

خاطرات خون آشام در فصل هفتم بازخواهد گشت، اما شخصیت اصلی دیگر در آن حضور نخواهد داشت و هم بازیش مایکل تروینو نیز او را دنبال می‌کند!

ستاره 26 ساله مجموعه درام شبکه Cw، نینا دوبرِو(النا) روز دوشنبه خبر خداحافظی خود را از این مجموعه اعلام کرد. او بر روی اکانت اینستاگرام خود عکسی منتشر کرده و توضیح داد که بعد از اتمام فصل ششم، دیگر به این مجموعه باز نخواهد گشت: "من همیشه می‌خواستم که داستان النا در 6 فصل روایت شود و این 6 سال برای من مانند یک دوره زندگی کامل گذشته است. من بهترین دوستان زندگیم را در طول این مجموعه پیدا کردم اما وقت آن است که با النا خداحافظی و مرحله جدیدی را در زندگیم آغاز کنم."

نینا دوبرو در حالی با این مجموعه خداحافظی می‌کند که این مجموعه در فصل ششم خود بسیاری از شخصیت‌های اصلی خود را از دست داده است؛ از جمله جرمی(برادر النا با بازی استیون آر. مک کویین)، کلانتر فوربز(با بازی مارگریت مکلنتایر) و تایلر(با بازی مایکل تروینو). اما از دست دادن شخصیت اصلی این مجموعه، ضربه سختی بر آن وارد خواهد آورد؛ در طول این 6 فصل، نینا دوبرو نقش همزادهای النا، کاترین، آمارا و تاتیا را هم بازی کرده است. شایعات خروج دوبرو از مجموعه خاطرات خون آشام در تعطیلات آخر هفته و با انتشار عکس‌هایی از عوامل مجموعه که در مهمانی شرکت داشتند با هشتگ «ninawewillmissyou#» مطرح شد.

با این که مجموعه خاطرات خون آشام دیگر پربیننده‌ترین مجموعه تلویزیونی شبکه CW محسوب نمی شود و زیر سایه مجموعه‌های «Arrow» و «Flash» قرار گرفته، اما هنوز هم در رده بندی‌های این شبکه در صدر قرار می‌گیرد و 2.7 میلیون بیننده بین 18 تا 49 ساله دارد.

 

برگرفته از
نینا دوبرِو
لینک کوتاه

دیدگاه

6 دیدگاه برای “نینا دوبرِو «خاطرات خون آشام» را ترک می‏‌کند!”
  1. راست میگید اینجوری ک میپاشه از هم ک یا نباید از اول میومد یا حالام ک اومده نباید بره اه اه اه مگه قرارداد نبستن باهاش