۲۳۰ خودرو در طی فیلم‌برداری «Fast and Furious 7» از بین رفته است!

نویسنده:

۰۹:۵۸:۵۰

به گفته یکی از مشاوران فیلم «Fast & Furious 7» بیش از ۲۳۰ خودرو در طی فیلم‌برداری این فیلم از بین رفته است!
دنیس مک کارتی که در زمینه خودروها یکی از مشاوران این فیلم بوده، در مصاحبه‌ای با واشنگتن پست می‌گوید که یکی از صحنه‌های فیلم که در جاده‌ای کوهستانی در ایالت کلورادو فیلم‌برداری شده، بسیار خطرناک بوده است: "ما در طی فیلمبرداری این صحنه شاید بیش از ۴۰ وسیله نقلیه را خراب کردیم."

در طی فیلم‌برداری «Fast & Furious 6» که سال ۲۰۱۳ اکران شد، عوامل فیلم قراردادهایی با اوراقچی‌ها و صاحبان خودروهای دست دوم بستند. مک کارتی می‌گوید: "ما حداقل ۲۵ ماشین در روز را خراب می‌کردیم، اوراقچی‌ها شب می‌آمدند، همه آن‌ها را یک جا جمع می‌کردند و ۲۵ عدد دیگر می‌آوردند."

او همچنین اضافه کرد که عوامل فیلم باید کاملا مطمئن می‌شدند که هر خودرو کاملا خراب شده و از بین رفته است تا از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری شود؛ برخی از افراد ممکن است خودروهای نسبتا سالم را به عنوان "خودروهای استفاده شده در فیلم" به فروش برسانند. او می‌گوید که باید از خرابی کامل تمامی ۲۰۰ و چند خودروی استفاده شده در این اطمینان کامل حاصل می‌کرده‌اند.
 
فیلم «Fast & Furious 7» که به نام «Furious 7» نیز شناخته می‌شود، هفته گذشته اکران شد و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال جاری تا به حال تبدیل شده است.

 

برگرفته از
Fast and Furious 7
لینک کوتاه
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.