اتمام بازی The Witcher 3 در بهترین حالت و توسط سازندگان بازی حداقل 25 ساعت به طول می‌انجامد

نویسنده:

۰۹:۵۹:۵۰

اگر شما تصمیم بگیرید که تمام قسمت‌های ممکن بازی را انجام دهید، The Withcer 3: Wild Hunt عنوانی بسیار طولانی خواهد بود و همان طور که مشخص گردیده است، حتی اگر شما بدونید که چطور می‌توان زمان اتمام بازی را به کمترین مقدار خود رساند، نسخه سوم سری The Witcher همچنان تا 25 ساعت شما را درگیر به پایان رساندن داستان خویش می‌کند.

این خبر توسط سازنده بازی، CD Projekt Red، به سایت خبری Gamereactor اعلام شده است که سریع‌ترین تست کننده‌های این استودیو برای اتمام داستان بازی به 25 ساعت زمان نیاز داشتند. اگر این خبر باعث می‌شود که نگران کم بودن زمان گیم‌پلی بازی شوید، باید این را در نظر داشته باشید که این زمان تنها در حالتی به دست می‌آید که نه تنها تمامی مراحل فرعی را بیخیال شوید، بلکه تمامی دیالوگ‌های بازی را نخوانده رد کرده و سریع‌ترین مسیر‌های ممکن را انتخاب کنید؛ شرایطی که طبیعتاً در زمان شروع بازی از آن‌ها اطلاعی ندارید.

برای اشاره دقیق‌تر به اینکه چقدر می‌توانید انتظار داشته باشید تا اتمام بازی زمان ببرد، باید گفت که سازنده بازی در گذشته مدت زمان میانگین 100 ساعت را اعلام کرده است، که نیمی از آن مربوط به داستان اصلی بازی و نیمه دیگر مربوط به محتویات فرعی بازی می‌باشد. به تازگی نیز Damien Monnier، طراح ارشد بازی، گفته که انجام دادن تمامی قسمت‌های بازی ممکن است تا نزدیک 200 ساعت به طول انجامد.
اگر تمامی مراحل و قسمت‌های بازی را اتمام رساندید، دو بسته الحاقی برای بازی منتشر خواهد شد که در مجموع شامل 30 ساعت گیم‌پلی اضافه است. بسته الحاقی اول که Hearts of Stone نام دارد، در ماه اکتبر(مهر-آبان) و بسته الحاقی دوم، Blood and Wine، در ربع اول سال 2016 عرضه خواهند شد.
The Withcer 3: Wild Hunt در تاریخ 29 اردیبهشت برای پلتفورم‌های اکس‌باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوتر‌های شخصی به بازار عرضه می‌شود.
 

 

برگرفته از
The Witcher 3
لینک کوتاه