حکم بازداشت جاستین بیبر توسط یک قاضی آرژانتینی صادر شد

نویسنده:

۱۲:۵۳:۳۹

قاضی آلبرتو خولیو بانوس دستور بازداشت فوری جاستین بیبر و محافظانش هوگو آلسیدس هنسی و ترنس ریچ اسمالز را داده است. بیبر متهم است که به محافظان خود دستور داده تا به عکاسی به نام دیگو پسوآ خارج از یک کلوب شبانه حمله کنند. بیبر پس از وقوع این حادثه به آرژآنتین بازنگشته تا به سوالات مطرح شده پاسخ دهد.

بر طبق قوانین آرژانتین اگر بیبر محکوم به صدمه زدن به دیگران شود، باید از یک ماه تا 6 سال را در زندان بگذراند. هنوز مشخص نیست که آیا این حکم بازداشت خارج از آرژانتین اعتبار دارد یا نه، و تماس با دفتر قاضی بی پاسخ مانده است.

وکیل عکاس آرژانتی در مصاحبه‌ای با یک شبکه محلی می‌گوید که این حکم بیبر را مجبور خواهد کرد که به آرژانتین بازگردد: "ما حالا باید منتظر پلیس بمانیم تا او را پیدا کرده و به اینجا بیاورد. برای ما صدور این حکم یک پیروزی بزرگ است زیرا بسیاری ما را متهم می‌کردند که دروغ می‌گوییم و هیچ مدرکی نداریم."
با این حال تمامی تماس‌ها در مورد دریافت جزییات بیشتر این پرونده با قاضی، وکیل عکاس مورد بحث و سخنگوی بیبر بی پاسخ مانده و هیچ کدام نظری در این مورد نداده‌اند.

جاستین بیبر خواننده، ترانه‌سرا، آهنگساز، نوازنده، بازیگر 21 ساله کانادایی است. او در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتوب، در بین کاربران آن محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (کسی که بعدأ مدیر برنامه‌هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم دنیای من شروع کرد. او در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیویی‌اش با نام دنیای من ۲ که ادامه آلبوم چندآهنگی قبلی‌اش با نام دنیای من بود را منتشر کرد و در رتبه ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت.
 

برگرفته از
جاستین بیبر
لینک کوتاه

دیدگاه