انتشار مشخصات فنی Pilot مدل ۲۰۱۶ هوندا

نویسنده:

۰۲:۰۰:۳۴

اولین تغییر در زمینه قدرت این اتومبیل صورت گرفته است. Pilot جدید از یک موتور ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری با تزریق سوخت مستقیم بهره می‌برد که ۲۸۰ اسب بخار توان تولید می‌کند. گشتاور این اتومبیل، ۲۶۲ پوند بر فوت است و از یک جعبه‌دنده کاملاً جدید بهره می‌برد. این اتومبیل یا از گیربکس اتوماتیک ۶ دنده یا از گیربکس اتوماتیک ۹ دنده برخوردار خواهد بود.

مهم‌ترین تغییر این اتومبیل، برخورداری از یک سیستم دیفرانسیل تمام چرخ کاملاً جدید به همراه چند فناوری جدید است. یک سیستم جدید و هوشمند مدیریت اصطکاک به اتومبیل اجازه می‌دهد تا عکس‌العملش به برف، شن و گل را بهبود بخشد. زمانی که اتومبیل در جاده‌های باکیفیت حرکت می‌کند، یک سیستم مدیریت گشتاور باعث می‌شود که کنترل اتومبیل در پیچ‌ها، دقیق‌تر صورت گیرد.

همچنین شرکت هوندا اتومبیل Pilot را هوشمندتر ساخته است. در این اتومبیل یک سری فناوری جدید یا به‌روزرسانی شده به چشم می‌خورد. در داخل کابین، یک سیستم صفحه‌نمایش هدایت مسیر و صوتی به‌روزرسانی شده وجود دارد و بدنه اتومبیل پر از حسگر است. مجموعه Honda Sensing چند دستیار ایمنی مانند دستیار کاهش تصادف، دستیار هشدار تصادف، دستیار کاهش انحراف از مسیر و دستیار حفظ اتومبیل در لاین دارد. مدل‌هایی که تزئینات بالاتری دارند، به‌روزرسانی‌های بیشتری مانند برف‌پاک‌کن‌هایی که باران را حس می‌کنند و چراغ‌های درخشان‌تر دارند. همچنین مدل Elite از یک سری امکانات رفاهی مانند صندلی‌های جلوی دارای سیستم تهویه و گرما و یک سقف شیشه‌ای برخوردار است.

اولین چیزی که به هنگام مشاهده Pilot جدید به ذهنمان رسید، این بود که چگونه هوندا ظاهر یکنواخت این اتومبیل را بهبود بخشیده است. این اتومبیل از نوار باریک‌تر و چراغ‌های جلوی زاویه‌دارتری بهره می‌برد که در کنار یک گریل جدید مشاهده می‌شوند. در بدنه نیز خطوط نرم‌تری وجود دارد.
این اتومبیل قرار است تابستان امسال عرضه شود.

 

 
برگرفته از
HONDA PILOT
لینک کوتاه

دیدگاه