حضور یان مک کلن در فیلم «دیو و دلبر»

نویسنده:

۰۴:۴۹:۴۶

بیل کاندن کارگردانی این فیلم را که اقتباسی از انیمیشن کلاسیک «دیو و دلبر»(محصول سال 1991) است، بر عهده دارد. به گزارش هالیوود ریپورتر، یان مک کلن نیز به جمع دیگر ستاره‌های حاضر در این فیلم پیوسته است. فیلم انیمیشن «دیو و دلبر» دیسنی داستان دختری را بیان می‌کند که به جای پدر خود زندانی یک دیو می‌شود و در قصر طلسم شده او می‌ماند.

از بازیگران مشهوری که در این فیلم بازی خواهند کرد، می‌توان به اما واتسون در نقش بل، دن استیونز در نقش دیو/شاهزاده، و لوک اونز در نقش شخصیت منفی بدجنس گاستون اشاره کرد. جاش گد در نقش لو فو دستیار نادان و باوفای گاستون و آدرا مک دونالد در نقش گاردروب بازی می‌کنند.

یان مک کلن بازی در نقش کاگزوُرث، خدمتکار شاهزاده که به یک ساعت دیواری تبدیل شده را بر عهده گرفته است. با این که این شخصیت در قسمت موزیکال فیلم حضور چندانی نداشت، اما دیالوگ‌های او در آهنگ «Be Our Guest» از یادها نمی‌رود.

یان مک کلن، بازیگر کهنه کار 75 ساله بریتانیایی برای مخاطبان جوان کاملا شناخته شده است؛ او در مجموعه فیلم‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها بازی در نقش گندالف جادوگر را بر عهده داشت و در فیلم‌های مجموعه «اکس-من» هم در نقش مگنیتو شخصیت منفی بازی کرده است.
هم اکنون فیلم «آقای هلمز» با بازی او به روی پرده هاست که او در آن در نقش یک شرلوک هلمز کهنسال ظاهر شده است.

 

برگرفته از
دیو و دلبر
لینک کوتاه