احتمال حضور ادی ردمین در فیلم فرعی هری پاتر؟

نویسنده:

۰۹:۵۹:۱۵

شرکت برادران وارنر، ادی ردمین را که امسال موفق به دریافت جایزه اسکار برای بازی در فیلم «نظریه همه چیز» شد، برای بازی در نقش اصلی فیلم فرعی هری پاتر در نظر گرفته است. این فیلم «هیولاهای شگفت انگیز و مکان پیدا کردن آن‌ها» نام دارد و بر اساس کتابی از جی.کی. رولینگ به همین نام ساخته می‌شود.

دیوید ییتز کارگردانی این پروژه که داستان آن 70 سال پیش از وقایع داستان اصلی هری پاتر اتفاق می‌افتد را بر عهده گرفته است. داستان فیلم، بر نویسنده‌ای ساختگی به نام «نیوتون آرتمیس فیدو اسکمندر» و ماجراهای او تمرکز می‌کند. در دنیای هری پاتر او و کتاب‌هایش به عنوان مرجعی در شناسایی هیولاها شناخته می‌شوند.

ردمین که هنوز پیشنهادی برای بازی در این فیلم دریافت نکرده، انتخاب اول کمپانی وارنر برای بازی در نقش نیوت اسکمندر است؛ گفته می‌شود یکی از موانع تأخیر در پروسه ساخت، نانوشته بودن فیلمنامه فیلم است. منابع می‌گویند ردمین تا زمانی که فیلم‌نامه را نخواند بازی در فیلم را قبول نخواهد کرد. کمپانی وارنر هیچ نظری در این مورد نداده است. گفته می‌شود دیگر نقش‌های اصلی این فیلم دو خواهر، والدین آن‌ها و شخصیتی به نام جیکوب هستند.

ادی ردمین به یکی از هنرپیشگان محبوب کمپانی وارنر تبدیل شده و حتی طرفداران او بعد از دریافت جایزه اسکار و بازی بی نظیرش در نقش استیون هاوکینگ در فیلم تئوری همه چیز، به شدت افزایش پیدا کرده‌اند.

 

برگرفته از
ادی ردمین
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “احتمال حضور ادی ردمین در فیلم فرعی هری پاتر؟”