بازی Rock Band با تکنولوژی واقعیت مجازی می‌تواند شگفت‌انگیز باشد

نویسنده:

۱۱:۵۷:۲۲

Janiak در مصاحبه‌ای با سایت Game Insiders گفت که استودیو Harmonix همیشه به دنبال کار با تکنولوژی‌های هیجان‌انگیز جدید است و واقعیت مجازی نیز از این قاعده مستنثی نیست.

او در صحبت‌های خود گفت:"Harmonix به اینکه همیشه از پیشتازان استفاده از تکنولوژی‌های تازه است، افتخار می‌کند. هدست‌های واقعیت مجازی یکی از این تکنولوژی‌های پیشتاز و فرصتی عالی است تا نحوه ارتباط مردم با موسیقی را از نو پایه‌ریزی کند."

اگرچه در صحبت‌های او اشاره‌ای به پشتیبانی نسخه چهارم و جدید سری Rock Band از تکنولوژی واقعیت مجازی نشد، اما او این موضوع را رد و تکذیب نیز نکرد. او همچین بیان کرد که واقعیت مجازی می‌تواند راهی برای القا بهتر حس اجرای موسیقی در یک گروه راک باشد، موضوعی که سری Rock Band همیشه به دنبال آن بوده است.

او افزود:"حس اجرای موسیقی زنده و رفتن بر روی صحنه با تمامی نور‌ها و حضور تماشاگرانی که در حال تشویق شما هستند، تجربه‌هایی هستند که ما با Rock Band 4 قصد خلق آن‌ها را داریم. با تکنولوژی واقعیت مجازی، Rock Band 4 می‌تواند بی‌نظیر و وسیع‌تر شود و ما به خاطر احتمالات ممکن هیجان‌زده هستیم."
البته استودیو Harmonix از قبل کار بر روی اپلیکیشنی برای کمپانی بزرگ سامسونگ که از این تکنولوژی بهره می‌برد را آغاز کرده است.

Harmonix
تصمیم گرفته تا به جای عرضه عناوین پی در پی، تنها یک نسخه از سری Rock Band را برای این نسل از کنسول‌ها عرضه کند و در عوض Rock Band 4 را با گذر زمان به روزرسانی و قابلیت‌های تازه ای به آن اضافه کند.

Rock Band 4
در انتهای سال جاری میلادی برای دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.
 

 

برگرفته از
Rock Band
لینک کوتاه

دیدگاه