فروش یک میلیون کنسول بازی جدید سونی در ٢٤ ساعت

نویسنده:

۰۲:۵۲:۱۰


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سی ان ان سونی که دو روز پیش  عرضه پلی استیشن 4 را شروع کرد، گزارش داده که بیش از یک میلیون دستگاه از آن را تنها طی 24 ساعت اول عرضه به فروش رسانده است.

 رسیدن به این عدد در حالی است که عرضه کنسول بازی جدید سونی در این تاریخ  فقط در آمریکا و کانادا عرضه شده و به همین دلیل رسیدن به این عدد برای سونی فوق العاده به نظر می رسد.

 اندرو هاوس، از مدیران سونی در این زمینه می‌گوید: «ما از استقبال مشتریان به شدت هیجان زده ایم. این حد از رغبت شگفت انگیز است.» او همچنین اشاره کرده که فروش در آمریکای شمالی با قدرت ادامه خواهد داشت و ما انتظار داریم که این اقبال را بار دیگر در 29 نوامبر به هنگام عرضه کنسول در اروپا و آمریکای جنوبی تجربه کنیم. 

در حال حاضر چهارمین پلی استیشن سونی پرفروش ترین کنسول بازی این شرکت به حساب می آید. سونی این میزان فروش در آمریکای شمالی را تنها در زمان عرضه پلی استیشن 2 در ژاپن تجربه کرده بود.

با عرضه پلی استیشن 4 در اروپا، که دو هفته دیگر آغاز می شود باید دید محصول جدید سونی در عرصه کنسول های بازی می تواند فروش 3٫91 میلیونی نینتندو Wii U در اروپا را تا پایان سال به زیر بکشد. به علاوه هفته آینده مایکروسافت نیز عرضه محصولش را آغاز می کند و قطعا تا آغاز سال نوی میلادی رقابت شدیدی را در این عرصه شاهد خواهیم بود.

برگرفته از
پلی استیشن ٤
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه