احتمال وجود کتاب هشتم هری پاتر!

نویسنده:

۰۶:۳۳:۵۰

احتمالا اینجا جای مناسبی است که از ضرب المثل "هرگز نگویید هرگز" استفاده کنیم. رولینگ در طی مصاحبه‌ای با مت لوئر و هنگامی که از او در مورد احتمال نوشته شدن کتاب هشتمی از مجموعه هری پاتر پرسیده شد پاسخ داد: "من همیشه می‌گویم که هرگز نگویید هرگز. من همیشه گفته‌ام که هیچ وقت نمی‌گویم نه، دیگر این کار را نخواهم کرد، چون به نظرم درست نیست و خب، چرا باید چنین حرفی بزنم؟ دنیای هری پاتر ساخته من است و من ممکن است که بخواهم دوباره به این دنیا برگردم؛ در حاضر حاضر هم من به این دنیا بازگشته‌ام و در حال نوشتن فیلم نامه هیولاهای شگفت انگیز هستم."

اما قبل از اینکه او طرفداران را بیش از حد هیجان زده کند، اضافه کرد: "اما فکر نمی کنم کتاب هری پاتر 8 دیگری مثلا راجع به این که در آینده چه اتفاقاتی برای هری، رون و هرمیون بیفتد را بنویسم."
رولینگ، که معمولا در توییتر سر به سر طرفدارانش می‌گذارد، ثابت کرد که می‌داند دنیای اینترنت چگونه کار می‌کند. او در مصاحبه‌اش گفت: "من می‌دانم که کسی این قسمت از ویدیو مصاحبه را جدا می‌کند و روی یوتیوب می‌گذارد تا مثلا نشان بدهد که من به طرفدارانم امید نوشتن کتاب هری پاتر 8 را داده‌ام!"

رولینگ هم اکنون مشغول نوشتن فیلمنامه فیلم اول از سه فیلم «جانوران شگفت انگیز و مکان پیدا کردن آن‌ها» است. این فیلم در تاریخ 18 نوامبر سال 2016 اکران و بر اساس کتابی از رولینگ به همین نام ساخته می‌شود.
داستان فیلم، در مورد جادوگر و نویسنده جوانی به نام نیوت اسکمندر است و ماجراهای آن در نیویورک سال‌های دهه 1920 میلادی به وقوع می‌پیوندند. اما هنوز جزییاتی در مورد بازیگران این فیلم اعلام نشده‌ است.

 

برگرفته از
هری پاتر
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “احتمال وجود کتاب هشتم هری پاتر!”