ساخت «شگفت انگیزان ۲» آغاز شد!

نویسنده:

۰۳:۴۶:۱۳

براد برد، کارگردان و نویسنده انیمیشن اول «شگفت انگیزان» که در سال 2004 اکران شد، خبر آغاز به کار نوشتن فیلم‌نامه‌ای جدید در مورد این خانواده ابرقهرمان که سعی می‌کنند مانند یک خانواده معمولی به نظر برسند را تأیید کرده است.

برای اولین بار دیسنی سال گذشته خبر ساخت فیلم دومی بر اساس این انیمیشن را منتشر کرد اما از آن زمان تا به حال هیچ خبر دیگری در این مورد اعلام نشده بود. براد برد می‌گوید که تازه نوشتن فیلمنامه را شروع کرده و راه زیادی در پیش است، اما او بیشتر نگران دزدی و لو رفتن فیلمنامه است: "این روزها همه چیز بسیار سخت شده و هر کسی وسیله‌ای دارد تا فیلم شما را خراب کند. آن‌ها فیلمنامه را روی کاغذ چاپ می‌کنند تا کسی آن‌ها را کپی نکند، اما وقتی سر ست هستید، خواندن آن‌ها غیر ممکن است!"

انیمیشن «شگفت انگیزان» در گیشه بسیار موفق عمل کرد و سراسر جهان فروشی بیش از 410 میلیون دلار داست. این فیلم همچنین موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند در سال 2005 شد. در فیلم اول «شگفت انگیزان» ساموئل ال. جکسون، جان راتزنبرگر، هالی هانتر و کریگ نلسون به صداپیشگی پرداختند اما این که چه کسانی برای صداپیشگی در این فیلم قرارداد خواهند بست هنوز مشخص نیست.

ساموئل ال. جکسون مارس سال گذشته اشاره مختصری به این موضوع که ممکن است شخصبت ابرقهرمانش فروزون باز هم به سینما بازگردد، داشت: "من هر بار که براد را می‌بینم او می‌گوید که فروزون جزیی از فیلم جدید است، بنابراین فکر می‌کنم که او بازمی‌گردد. فکر می‌کنم که این فیلم بدون فروزون هم شگفت انگیز باشد، اما اضافه کردن او به این مجموعه فوق العاده است و من خیلی مشتاقم تا ببینم جک-جک سرانجام به چه چیزی تبدیل می‌شود!"

براد برد تا به حال مشغول کارگردانی «سرزمین فردا»(Tomorrowland) برای کمپانی دیسنی بوده که در تاریخ 22 مه اکران می‌شود.

 

برگرفته از
شگفت انگیزان ۲
لینک کوتاه

دیدگاه