فیل هریسون به طور رسمی مایکروسافت را ترک می‌کند

نویسنده:

۱۲:۴۰:۵۵

فیل اسپنسر، رئیس تیم اکس‌باکس، در اظهارنامه‌ای گفت:"بعد از رهبری موفق به عنوان معاون بخش اکس‌باکس اروپا، فیل هریسون تصمیم گرفته است کار و تجارت خویش را بیرون از کمپانی مایکروسافت دنبال کند."

او در ادامه افزود:"فیل رهبری بی‌نظیر برای تیم اروپایی اکس‌باکس بوده و با نظارت بر روی استودیو‌های موفق اروپایی، کمک شایانی به کل بخش جهانی اکس‌باکس کرده است. من می‌خواهم از فیل برای خلاقیت و رهبری او در سه سال اخیر تشکر کنم. فیل یکی از بهترین دوستان من است و برای آینده شغلی او بهترین‌ها را آرزو می‌کنم."

فیل هریسون نیز در صحبت‌هایش با GamesIndustry International گفت که از این سه سال کاملاً لذت برده و آرزو می‌کند که مایکروسافت با رهبری اسپنسر موفقیت خود را همچنان ادامه دهد.
سایت GamesIndustry International روز دوشنبه مصاحبه‌ای را با فیل هریسون منتشر خواهد کرد که انتظار می‌رود در آن فیل از تجربه‌اش در مایکروسافت و برنامه‌های آینده خود سخن بگوید.
هریسون که مدت زمان زیادی را در سونی و با تیم پلی‌استیشن کار کرده بود، در سال 2012 به مایکروسافت پیوست. در مقامش به عنوان معاون رئیس در مایکروسافت، او مسئول مدیریت بخش اروپایی Microsoft Studios و نظارت بر بخش انگلیسی استودیو‌هایی چون Lionhead و Rare Ltd بود.

GamesIndustry International در گزارش‌های گذشته خود آورده بود که هریسون به دلیل نارضایتی بابت عدم ترفیع مقام، قصد جدایی از این کمپانی را در ذهن دارد.

 

برگرفته از
فیل هریسون
لینک کوتاه