بیش از ۵۱ هزار ملک در تهران، اینترنتی به فروش می‌رسد

نویسنده:

۱۱:۵۶:۵۴

یکی از فعالان در حوزه املاک دارای گنجینه‌ای با بیش از 51 هزار ملک قابل خرید و اجاره است. نیما ترابی، مدیر عامل این مجموعه که سعی دارد فرهنگ استفاده از فضای اینترنت برای انجام معاملات املاک را با توجه به استانداردهای جهانی اشاعه دهد، می‌گوید: « با توجه به فراهم شدن زیرساخت‌های لازم و فراگیر شدن استفاده از اینترنت، متقاضیان مسکن می‌توانند به سهولت و بدون نیاز به صرف هزینه، زمان و انرژی ملک مورد نظر خود در تهران را بیابند و با استفاده از اطلاعات جامع این سایت شرایط مختلف املاک چون قیمت‌ هر منطقه و امکانات هر ملک را همراه با تصاویرمربوط به ملک مشاهده کرده و بسنجند.»

در حال حاضر حدود 40 هزار ملک فروشی و 11 هزار ملک اجاره‌‌ای در وب سایت این مجموعه وجود دارد. کاربران با رابط کاربری بسیار ساده این وب‌سایت می‌توانند به راحتی ملک مورد نظر خود را با توجه به قیمت، منطقه و امکانات مختلف بیابند.

ارائه خدمات رایگان با هدف ساده کردن فرآیند معاملات املاک و ایجاد دسترسی آسان به بازار املاک از طریق اینترنت،  جستجوی سریع، آسان ملک دلخواه، کاهش مسافرت‌های درون‌شهری و ترافیک از جمله اهداف این محموعه برای حضور در بازار املاک و همکاری با صنف مشاوران املاک ایران است. این مجموعه فعالیت خود را در تهران آغاز کرده است و به‌زودی در بازار معاملات ملکی دیگر شهرهای ایران نیز حضور خواهد یافت.
 

برگرفته از
ملک
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه