اپلیکیشن مختص اتومبیل‌های فراری

نویسنده:

۰۳:۴۲:۱۹

خرید یک اتومبیل جدید فراری، بسیار راحت و هیجان‌انگیز است. با این حال، در حال حاضر گرد هم آوردن فراری منتخبتان، به لطف معرفی واقعیت مجازی در نمایشگاه اتومبیل، بسیار راحت‌تر شده است.

یک اپلیکیشن جدید که توسط ZSPACE برای فراری استرالیا طراحی شده، نمایشگاه اتومبیل را با تمام گزینه‌های موجود مدل‌های فراری ترکیب می‌کند. این اپلیکیشن پس از دانلود روی تبلت، از دوربین تبلت استفاده کرده و شکل فیزیکی اتومبیل انتخاب‌شده در نمایشگاه را شناسایی می‌کند. سپس یک مدل سه‌بعدی از اتومبیل را روی تصویر آن می‌گذارد. بدین طریق شما می‌توانید تمام رنگ‌های موجود از آن اتومبیل را ببینید و گزینه‌های دیگر را به دلخواه تنظیم نمایید.

این اپلیکیشن علاوه بر انتخاب بسته‌های ترمز و گزینه‌های چرخ، به کاربران اجازه می‌دهد بخش‌های فنی فراری موردنظر خود را نیز بررسی کنند. یک سری بخش‌های خاص مانند موتور و چرخ‌ها را می‌توان در تصویری بزرگ‌تر دید که تمام سخت‌افزارهای داخل اتومبیل و نحوه عملکرد آن‌ها با یکدیگر را نشان می‌دهد.

در حال حاضر، این اپلیکیشن با اتومبیل‌های Ferrari California، F12 Berlinetta و FF سازگار است. علاوه بر سفارشی‌سازی آنی اتومبیل، آنچه این اپلیکیشن را مؤثر می‌سازد، ارائه قابلیت مشاهده ویژگی‌های اتومبیل به صورت مجازی و بدون نیاز به کتابچه راهنمای فروشنده است. بهره‌گیری از مدل‌های کوچک و ارزان به معنای حضور راحت‌تر و بیشتر نمایندگی‌های بوتیک مانند است.
علاوه بر این به‌کارگیری چنین روش‌هایی باعث می‌شود آن دسته از نمایندگی‌های فراری که نمی‌توانند فضای بزرگ‌تری برای نمایش اتومبیل‌های لوکس فراری در اختیار داشته باشند، نیازی به فضای بزرگ‌تر نداشته باشند.

این اپلیکیشن ابتدا در استرالیا و نیوزلند ارائه خواهد شد و اواخر سال جاری به آمریکا راه خواهد یافت.
 

برگرفته از
Virtual Showroom
لینک کوتاه

دیدگاه