تریلر دوم «جنگ ستارگان ۷» منتشر شد-ارزش سهام دیسنی ۲ میلیارد دلار بالا رفت!

نویسنده:

۰۶:۲۳:۴۸

این تریلر، در همایش بزرگ جنگ ستارگانی که این هفته در آنعهایم برگزار شد، منتشر گشت. در این همایش کارگردان فیلم جی.جی آبرامز و تهیه کننده آن کتلین کندی حضور داشتند.

بر روی وبسایت رسمی همایش اعلام شده بود که اتفاقات بزرگی خواهد افتاد و بسیاری انتظار پخش شدن تریلر جدیدی از این فیم را داشتند. این تریلر جدید به صورت همزمان بر روی یوتیوب نیز پخش شد(تا جلوی پخش کپی‌های بی کیفیت ضبط شده با دوربین تلفن‌های همراه گرفته شود)  و از همین حالا طرفداران و انجمن‌های جنگ ستارگان شروع به تفسیر و تحلیل صحنه‌های نمایش داده شده در تریلر کرده‌اند.

اولین تریلر اپیزود هفتم جنگ ستارگان در ماه نوامبر منتشر شد و تا به حال بیش ار 62 میلیون بازدید کننده در یوتیوب داشته است و هر دو تریلر صحنه‌های جالبی را از فیلم به نمایش می‌گذارند.
اما در پی انتشار این تریلر، 2 میلیارد دلار هم به ارزش سهام شرکت دیسنی در بازار بورس اضافه شد. این افزایش ناگهانی، به دلیل هیجان سرمایه‌گذاران نسبت به جنگ ستارگان است که تقریبا یکی از جدیدترین اموال شرکت دیسنی به حساب می‌آید. دیسنی تمامی حقوق مربوط به مجموعه جنگ ستارگان و استودیو لوکاس فیلم را در سال 2012 و با پرداخت 4 میلیارد دلار خرید.

«جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد» 18 دسامبر امسال در سینماها اکران خواهد شد.

 
برگرفته از
جنگ ستارگان ۷
لینک کوتاه