اما واتسون و کینی وست، در لیست «تأثیرگذارترین افراد سال ۲۰۱۵» مجله تایم

نویسنده:

۰۷:۵۴:۲۵

روت بِیدر گینزبرگ، میستی کوپلند و جورج راموس هم در این لیست سالانه دیده می‌شوند و به همراه کینی وست و بردلی کوپر، هر کدام به صورت جداگانه بر روی نسخه‌های متفاوت این شماره مجله تایم دیده می‌شوند.

در قطعه‌ای از مقاله‌ای افتخاری به قلم الون ماسک در مورد کینی وست خوانده رپ که در این شماره مجله چاپ شده می‌خوانیم: "کینی وست خود اولین کسی است که به شما می‌گوید او به این لیست تعلق دارد؛ او به شکسته نفسی هیچ اعتقادی ندارد و نباید هم داشته باشد. اعتماد قوی که او به خود و سرسختی و استقامتش دارد، او را به جایی که امروز هست رسانده است. و او برای جایگاه فرهنگی که امروز پیدا کرده، بسیار سخت ولی با هدف خاص جنگیده است."

کینی وست خواننده رپ، بازیگر، آهنگساز، کارگردان و نقاش 37 ساله آمریکایی است که در سال 1977 در آتلانتا، ایالت جرجیا متولد شده است. او تا به حال موفق به دریافت 21 جایزه گرمی شده که او را به یکی از موفق‌ترین اشخاص حاضر در صنعت موسیقی آمریکا بدل کرده است.

از دیگر افرادی برجسته‌ای که برای اشخاص نام برده شده در لیست مقاله نوشته اند می‌توان از تیلور سوییفت برای آینا گارتن، جیل آبرامسون برای اما واتسون، جیمی لی کورتیس برای ماری کاندن و هیلاری کلینتون برای الیزابت وارن نام برد.

این شماره مجله تایم روز جمعه هفدهم آوریل منتشر شد.
 

برگرفته از
تأثیرگذارترین افراد سال ۲۰۱۵
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “اما واتسون و کینی وست، در لیست «تأثیرگذارترین افراد سال ۲۰۱۵» مجله تایم”
  1. درود به شما اگر امکانش بود در اینده ترجمه کامل مجله مربوطه رو همراه با عکس قرار بدهید تا ما هم از موضوع و متن مجله با خبر باشیم … متشکرم