فیلم «دکتر هو» ساخته می‌شود!

نویسنده:

۱۰:۱۱:۳۴

بر اساس ایمیل‌های لو رفته مدیران شرکت سونی که بر روی ویکی لیکس منتشر شده، دنی کوهن رییس بخش درام بی.بی.سی اشاره کرده که علاقه عظیمی به ساخت فیلمی از مجموعه دکتر هو وجود دارد. بنابر این ایمیل ها، تهیه کنندگان دکتر هو علاقمند ساخت فیلم هستند اما نسبت به این که به زودی مجبور به این کار شوند احساس ناراحتی می‌کنند و از طرف شبکه تحت فشار هستند.

در این ایمیل‌ها اشاره می‌شود که علاقه زیاد و فشار زیادی برای ساخت فیلم دکتر هو وجود دارد، اما عوامل آن در حال حاضر مایل به ساخت فیلم نیستند و برای وقوع چنین چیزی 8 سال را در نظر گرفته‌اند؛ در این زمان تمامی اتفاقات مجموعه و شخصیت‌ها جا افتاده و به سرانجام رسیده‌اند.

دکتر هو سریال علمی تخیلی پربیننده ساخت شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی است. این سریال که نمایش آن از ۱۹۶۳ آغاز شده، تاکنون در چندین مجموعه به نمایش درآمده‌است. «دکتر هو» امروزه به یکی از نشانه‌های فرهنگ معاصر بریتانیایی بدل شده‌است.
ایمیل‌های داخلی شرکت سونی پیکچرز سال گذشته در حمله سایبری گروهی به نام «محافظان صلح» به شبکه داخلی این شرکت لو رفتند. تمامی این ای‌میل‌ها که برخی دارای محتوای رسواگر بودند، هم اکنون بر روی ویکی لیکس قرار گرفته‌اند.

جولیان آسانژ پایه گذار سایت ویکی لیکس می‌گوید که بر روی دیتابیس این سایت 170,000 ایمیل از شرکت سونی و یکی از شرکت‌های تابع، به همراه 30,000 مدرک دیگر وجود دارد. او اشاره می‌کند که این مدارک باید در دسترس عموم قرار بگیرند: "این آرشیو نشان دهنده فعالیت‌های یک شرکت تأثیرگذار چندین ملیتی است و اگر این شرکت درگیر یک پیچیدگی سیاسی و جغرایی باشد، مدارک فعالیت‌هایش باید در اختیار عموم قرار بگیرد."

اما شرکت سونی پیکچرز می‌گوید که کاملا با این موضع ویکی لیکس مخالف است و این مدارک متعلق به این شرکت بوده و نباید در اختیار عموم قرار بگیرند.

 

برگرفته از
دکتر هو
لینک کوتاه