انتشار اولین تریلر بلند «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت»

نویسنده:

۰۹:۲۰:۳۳

در تریلر جدید فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» کمپانی وارنر، ما بالاخره برای اولین بار بن افلک را در قالب بتمن می‌بینیم و سپس نقش قول‌هایی از مردمی را می‌شنویم که شک و دودلی بر آن‌ها سایه انداخته که آیا سوپرمن نجات دهنده زمین است یا خود یک تهدید برای امنیت زمین و ساکنانش محسوب می‌شود؟ در همین گیر و دار و بحث‌های جنجالی، بتمن در حالی که زره خاص خود را به تن دارد دیده می‌شود و سوپرمن را به چالش می‌طلبد.

فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت»(Batman v Superman: Dawn of Justice) دنباله فیلم «مرد پولادین»(Man of Steel) است که در سال 2013 اکران شد و در آن هنری کویل و ایمی آدامز بازی می‌کردند. آن‌ها در این فیلم جدید بار دیگر در نقش‌های قبلی خود کلارک کنت(سوپرمن) و لوییس لین باز خواهند گشت. علاوه بر آن‌ها، بن افلک و جرمی آیرونز در نقش‌های بروس وین(بتمن) و آلفرد، جس آیزنبرگ در نقش لکس لوتر و گل گدوت در نقش زن شگفت انگیز بازی می‌کنند. با این حال هیچ کدام از آن‌ها در این تریلر دیده نمی‌شوند.

فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در تاریخ 25 مارس 2016 به روی پرده سینماها می‌آید.
با هم تریلر جذاب این فیلم هیجان انگیز را می‌بینیم:

 
برگرفته از
بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “انتشار اولین تریلر بلند «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت»”
  1. بتمن يه ادم معمولي چجوري ميتونه از پس سوپرمن بربياد.سوپرمني كه نه تير حاليشه نه اتش نه بمب.سوپرمن يه چيزي تو مايه هاي هالك.اما بتمن به نظر من حتي از ايرن منم ضعيفتره.چون خودش قوي نيست لباسش اينو قوي كرده.اما سوپرمن خودش قوي و تو زمين تقريبا چيزيش نميشه