آلن ریکمن: «ما در فیلم‌نامه رابین هود دست می‌بردیم!»

نویسنده:

۰۹:۲۲:۱۳

آلن ریکمن بازیگر 69 ساله بریتانیایی، در طی مراسمی که به افتخار دستاوردهای هنری او در دفتر مرکزی بفتا برگزار شد، این موضوع را بیان کرد. ریکمن که برای نسل جدید با بازی در نقش «سوروس اسنیپ» در مجموعه فیلم‌های هری پاتر شناخته شده است، در فیلم «رابین هود: شاهزاده دزدان» که در سال 1991 اکران شد و یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های آن زمان محسوب می‌شود، نقش داروغه خبیث ناتینگهام را بازی می‌کرد. او برای بازی در این نقش جایزه بفتا را دریافت کرد.

 او که بر روی صحنه صحبت می‌کرد، توضیح داد که یکی از مکالمات بد نوشته شده در فیلم‌نامه که بین دو زن اتفاق می‌افتد، کار دو نفر از دوستانش روبی وکس و پیتر بارنز بوده است. به گزارش تایمز، ریکمن می‌گوید که بارنز را در یکی از شعبه‌های پیتزا اکسپرس ملاقات کرده است: "من به او گفتم یک نگاه به این فیلم‌نامه وحشتناک بینداز، من دیالوگ‌های درست لازم دارم! و او هم این کار را کرد و ما با هم و پیتزا و تخم و بیکن فیلم‌نامه را عوض کردیم!"

آن‌ها دیالوگ‌های خنده داری به متن اضافه کرده‌اند و تنها کسی که از این موضوع خبر داشته، کوین رینولدز کارگردان فیلم بوده است. او ادامه می‌دهد: "هیچ کس به غیر از او از این موضوع خبر نداشت و وقتی ما آن صحنه را اجرا کردیم، تمامی 80 نفر حاضر در صحنه از خنده در حال انفجار بودند!"

فیلم رابین هود شاهزاده دزدان در سال 1991 اکران شد. در این فیلم که کارگردانی آن را کوین رینولدز بر عهده داشت، کوین کاستنر در نقش رابین هود، آلن ریکمن در نقش داروغه، مورگان فریمن در نقش عظیم و مری الیزابت ماسترانتونیو در نقش بانو ماریان بازی می‌کردند.
 

برگرفته از
آلن ریکمن
لینک کوتاه

دیدگاه