روز استقلال ۲: بیل پولمن هم به جمع بازیگران اضافه شد

نویسنده:

۰۹:۲۴:۲۸

رولند امریچ کارگردان فیلم «روز استقلال» که کارگردانی فیلم دوم را هم بر عهده گرفته، این اخبار را روز جمعه بر روی اکانت توییتر خود اعلام کرد. بیل پولمن که در فیلم «روز استقلال» در نقش رییس جمهور ویت مور بازی می‌کرد، در دنباله این فیلم هم در کنار دیگران بازیگران این فیلم ظاهر خواهد شد: جود هرش که نقش جولیوس لِوینسان، پدر دیوید(با بازی جف گلدبلولام) نابغه کامپیوتر را بازی می‌کنند.

«روز استقلال 2» برای اکران در تاریخ 24 ژوئن 2016 در نظر گرفته شده و این تاریخ تقریبا 20 سال پس از اکران فیلم اول روز اسقلال است که در 3 جولای سال 1996 اکران شد. گلدبلام هم بار دیگر در این فیلم ظاهر می‌شود و بازیگران جدید اضافه شده به این فیلم، لیام همزورث(عطش بازی‌ها) و جسی آشر هستند. آشر در نقش پسر خلبان جنگی پر شوری که ویل اسمیت نقش او را بازی می‌کرد، ظاهر می‌شود.

شخصیت رییس جمهور ویتمور پولمن در طی سال‌ها همچنان محبوب مانده و قطعه سخنرانی‌اش در شروع قسمت پایانی فیلم به یکی از به یادماندنی‌ترین و نقل قول شده‌ترین دیالوگ‌های تاریخ سینما بدل گشته است.

فیلم اول روز استقلال 800 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. تهیه کنندگان فیلم دوم دین دِولین، رولند امریچ و هارالد کلوزر هستند و جیمز ای. وودز و نیکلاس رایت جدیدترین نسخته فیلم‌نامه را به رشته تحریر درآورده‌اند.
 

برگرفته از
بیل پولمن
لینک کوتاه

دیدگاه