معرفی اپلیکیشن Visualize You

نویسنده:

۰۹:۳۱:۳۹

آیا با مشاهده نسخه لاغرتر خود، برای کاهش وزن انگیزه می‌یابید؟ گاهی اوقات مشاهده آینده خود، انگیزه‌ای است که برای کاهش وزن لازم است.
این ایده برای طراحی اپلیکیشن Visualize You مورد استفاده قرار گرفته است. این اپلیکیشن جدید به شما اجازه می‌دهد یک عکس از چهره خود بگیرید یا آن را آپلود کنید و وزن و قد فعلی خود را وارد نمایید. سپس وزنی را که می‌خواهید به آن برسید، وارد می‌کنید تا عکسی از چهره شما نمایش داده شود که در صورت کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده‌آل، خواهید داشت.

طبق گفته سازندگان این اپلیکیشن، دست‌کاری عکس دقیقاً تأثیرهای واقعی تغییر وزن را نشان می‌دهد. این اپلیکیشن بسیار بهتر از سایر برنامه‌هایی که تصویر را می‌کشند یا فشار می‌دهند، عمل می‌کند.

این اپلیکیشن با همکاری شرکت Visual Health Solutions، Wellness Institute کلینیک Cleveland، مرکز Anschutz Health and Wellness دانشگاه Colorado و UnitedHealthcare ساخته شده است. اپلیکیشن Visualize You، دو نسخه رایگان و پولی بدون تبلیغات دارد که روز ۳ آوریل ارائه شده و هم با اندروید و هم با آیفون سازگار است.
ظاهراً ایده استفاده از عکس برای انگیزه‌بخشی برای افراد، موضوعی علمی است. تحقیقات نشان دادند تصویرسازی از حوادث آینده به شما کمک می‌کند تا برنامه کاهش وزن خود را تقویت کنید و برای رسیدن به وزن ایدئالتان، بیشتر صبر کنید.

یک متخصص کاهش وزن به نام Charlie Seltzer در این رابطه می‌گوید: «راهنمایی‌های تصویری برای بسیاری از افراد مؤثر هستند. من اغلب پیشنهاد می‌کنم افراد تصویری از آنچه که دوست دارند شبیهش باشند یا تصویری از گذشته خود را جلوی چشم بگذارند که در آن بدنشان سلامت به نظر می‌رسد».
وی که در ساخت این اپلیکیشن نقشی نداشته، معتقد است Visualize You ابزار مناسبی برای کمک به افراد است تا ببینند پس از رسیدن به وزن موردنظر خود، چه شکلی خواهند بود. وی معتقد است استفاده از این اپلیکیشن ایده بسیار خوبی است.


برگرفته از
Visualize You
لینک کوتاه

دیدگاه