سامسونگ عرضه آندروید 4/3 برای گالکسی اس 4 و گالکسی نوت 2 را متوقف کرد

نویسنده:

۱۱:۰۵:۴۴


به گزارش «ایسنا»، اپراتور AT&T در آمریکا از هفته گذشته عرضه آندروید 4/3 را برای گالکسی اس 4 شروع کرده بود اما اکنون این برنامه را متوقف کرده است.

البته این اپراتور هنوز اطلاعاتی را درباره دلیل توقف عرضه نسخه 4/3 آندروید برای این گوشی ارائه نکرده اما حدس زدن دلیل این امر آسان است. شرکت سامسونگ پیش‌تر عرضه آندروید 4/3 برای گالکسی اس 3 را به دلیل مشکلات فنی که پس از آپدیت این گوشی به وجود آمده بود متوقف کرد.
این احتمال می‌رود اپراتور AT&T نیز مشکلات مشابهی را روی گوشی‌هایی که آپدیت 4/3 دریافت کرده‌اند مشاهده کرده است. هنوز اطلاعاتی درباره از سرگیری این آپدیت برای گالکسی اس 4 در دسترس نیست. همچنین شرکت سامسونگ از چند روز پیش عرضه آپدیت آندروید 4/3 را نیز برای گالکسی نوت 2 آغاز کرد اما این نسخه با این فبلت سازگار نبوده است. گزارش‌ها حاکی از این است که آندروید 4/3 روی گالکسی نوت 2 نسبت به گالکسی اس 3 مشکلات کمتری ایجاد کرده اما به هر حال تصمیم گرفته عرضه آن را متوقف کند. پیش‌تر شرکت سامسونگ تنها 2 هفته پس از عرضه آپدیت آندروید 4/3 آبنبات پاستیلی برای گوشی هوشمند گالکسی اس 3، عرضه این آپدیت را متوقف کرده است. نسخه جدید آندروید قابلیت‌های جدید و پشتیبانی‌های زیادی را از گالکسی اس 3 از جمله پشتیبانی از ساعت هوشمند گالکسی گی یر به عمل آورده، اما در عین حال مشکلات زیادی نیز برای کاربران این گوشی به وجود آورده است. کاربرانی که گوشی خود را به آندروید 4/3 ارتقا داده‌اند، اعلام کردند این گوشی‌ در شرایط مختلف کار نمی‌کند و به دلیل رم پایین نمی‌تواند چند برنامه همزمان را اجرا کند. از جمله این مشکلات به قطع و وصل حین پخش موزیک و حتی کاهش زمان شارژ بودن باتری می‌توان اشاره کرد. در پی این گزارش‌ها شرکت سامسونگ در انگلیس به طور رسمی اعلام کرد: ما در حال پیگیری مشکلات گزارش شده آپدیت آندروید 4/3 روی گالکسی اس 3 هستیم. سرویس ارتقای آندروید به طور موقت عرضه این آپدیت را متوقف کرده است. ما نسبت به ارائه بهترین تجربه ممکن برای مشتریان خود متعهد هستیم و تضمین می‌کنیم که عرضه آپدیت را در کوتاهترین زمان ممکن از سر بگیریم. امیدواریم که سامسونگ این مشکلات را سریعا حل و عرضه آپدیت را شروع کند. کاربران گالکسی اس 3 از زمان عرضه این گوشی در سال 2012 که با آندروید 4/1 عرضه شد، نسخه 4/2 آندروید را دریافت نکرده و به طور مستقیم آندروید 4/3 را دریافت کردند.

برگرفته از
به روز رسانی برای سامسونگ
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “سامسونگ عرضه آندروید 4/3 برای گالکسی اس 4 و گالکسی نوت 2 را متوقف کرد”
  1. من به گلکسی اس فر ساخت فرانسه دارم که خریدم یک میلیون هفت صد و اندروید اون 4.3 بود و من هیچ ارتقای انجام ندادم قاب پشت اون از چرم وضد خش است