ویکی لیکس: درخواست بن افلک برای حذف اطلاعاتی از شجره نامه‌اش!

نویسنده:

۰۶:۴۷:۴۹

بن افلک، بازیگر و کارگردان برنده اسکار، از تهیه کنندگان برنامه تلویزیونی «ریشه‌های خود را پیدا کنید» درخواست کرده تا جزییاتی از شجره نامه‌اش را در این برنامه بیان نکنند؛ این موضوع نیز باعث رنجش مجری برنامه هنری لوییس گیتز، استاد دانشگاه هاروارد و متخصص تاریخ آفریقایی و آفریقایی-آمریکایی برنامه شده است و این جزییات از پخش برنامه در سپتامبر 2014 حذف شده‌اند.

این ای میل‌ها به همراه 30,000 مدرک و پیغام دیگر که از حمله سایبری به شرکت سونی بدست آمده‌اند، همگی بر روی سایت ویکی لیکس آپلود شده‌اند. این حمله سایبری سال گذشته اتفاق افتاد و تصور می‌شود که عوامل مربوط به کره شمالی آن را انجام داده‌اند، اما این که چطور این مدارک جدید به دست ویکی لیکس رسیده، مشخص نیست.

مجری برنامه لوییس گیتز، روز جمعه در اعلامیه‌ای گفت: "ما از تمامی مهمانان برنامه که ما را در زندگی شخصی خود راه می‌دهند و هزاران داستان از جمله داستان اجداد برده دارشان را که ممکن است ناخوش آیند و شرم آور به نظر برسد را بیان می‌کنند، متشکریم. من بر روی محتوای برنامه تسلط دارم و به همراه تهیه کنندگان، هر چیزی که برای بهتر شدن برنامه لازم است را انجام می‌دهیم. در مورد موضوع بن افلک، ما بیشتر بر روی جنبه‌های هیجان انگیز دیگر تبار او کار کردیم. جدی که در جنگ استقلال آمریکا جنگیده و مادر او که در راه پیمایی حقوق مدنی تابستان سال 1964 شرکت کرده است."
جولیان آسانژ، پایه گذار و مدیر مسئول ویکی لیکس انتشار این موضوع را چنین توجیه می‌کند که انتشار چنین ایمیلی، نشان دهنده نفوذ عظیمی است که شخصیت‌های رسانه‌ای در جهان دارند.

بن افلک هنوز هیچ نظری در این مورد نداده است.
 

برگرفته از
بن افلک
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “ویکی لیکس: درخواست بن افلک برای حذف اطلاعاتی از شجره نامه‌اش!”