اپل تبلت 13 اینچی تولید می‌کند

نویسنده:

۱۱:۱۱:۳۷

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل در حال کار کردن روی مدل جدید رایانه لوحی iPad با نمایشگر بزرگتر است و گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد که این شرکت به مراکز تامین کننده قطعات رایانه‌ای درخواست خرید نمایشگرهای بزرگتر را داده است.

یکی از مقامات اپل در شعبه این شرکت در کشور کره به روزنامه Korea Times توضیح داد: «شرکت‌های اصلی تامین کننده صفحه‌نمایش‌های اپل هم‌اکنون نمایشگرهای Retina Display را با اندازه 12.9 اینچ تولید می‌کنند تا در نسل آتی رایانه لوحی iPad مورد استفاده قرار گیرد».

این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود در ادامه گفت: «این نمایشگر هم‌اکنون توسط کارخانه‌هایی تامین کننده قطعات مورد نیاز اپل در کشور کره به تولید می‌رسد».

پیش‌بینی می‌شود که رایانه لوحی بزرگتر اپل از اوایل سال آتی میلادی وارد بازار جهانی شود. زمان پیش‌بینی شده برای عرضه این محصول فوریه آینده است که در آن زمان صنعت بی‌سیم میزبانی کنگره سالانه خود را برعهده می‌گیرد.

به جز اندازه نمایشگر، هنوز هیچ اطلاعات دیگری در مورد این رایانه لوحی منتشر نشده و منابع آگاه خبر دیگری در این زمینه منتشر نکرده‌اند.

گفته شده است که شرکت سامسونگ نیز به صورت همزمان در حال کار کردن روی مدل جدید رایانه لوحی خود با نمایشگر 13 اینچی است که البته احتمال می‌رود تبلت 12.2 اینچی سامسونگ طی چند ماه آینده وارد بازار جهانی شود.

برگرفته از
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه