تریلر بلند «چهار شگفت انگیز» منتشر شد

نویسنده:

۰۸:۱۸:۱۶

فیلم «چهار شگفت انگیز» جدید توسط جاش ترنک کارگردانی شده است، در این تریلر جدید، ما چهار جوان را می‌بینیم که توسط دکتر استورم(با بازی رِگ ای.کیتی) دور هم جمع می‌شوند تا به بُعدی دیگر سفر کنند اما چیزها آن گونه که باید پیش نرفته و آن‌ها به سیاره‌ای جهنمی منتقل می‌شوند که در آن نیروهای بی همتایی پیدا می‌کنند. در این تریلر دکتر دووم(با بازی توبی کبل) در لباس کلاسیک خود برای اولین بار ظاهر می‌شود و سپس چهار قهرمان را در حال جنگ می‌بینیم.

اولین تریلر فیلم «چهار شگفت انگیز» از زمان انتشار در ماه ژانویه بیش ار 16 میلیون بازدید در یوتیوب داشته، اما این بسیار کمتر از 38 میلیون بازدید تریلر فیلم «اونجرز: عصر آلتران» است که در همان ماه منتشر شد.
«چهار شگفت انگیز» توسط استودیو فاکس قرن بیستم اکران می‌شود و بنابراین در دنیای مارولی کاپیتان آمریکا و آیرون من قرار نمی‌گیرد؛ اما شایع شده که داستان آن در همان دنیای مجموعه فیلم‌های اکس-من اتفاق می‌افتد.

«چهار شگفت انگیز» با بازی مایلز تلر(آقای شگفت انگیز)، کیت مارا(زن نامرئی)، مایکل بی. جوردن(مشعل انسانی)، جیمی بل(شیئ) و توبی کبل(دکتر دووم) در تاریخ 7 آگوست در سینماها به نمایش درخواهد آمد.
با هم تریلر این فیلم هیجان انگیز را می‌بینیم:

 
برگرفته از
چهار شگفت انگیز
لینک کوتاه