تریلر دوم «دنیای ژوراسیک» منتشر شد!

نویسنده:

۰۶:۳۴:۴۷

در صحنه اول این تریلر هیجان انگیز، اووِن گرِیدی(با بازی کریس پرت) دیده می‌شود که در حال تمرین با دایناسورهای دست آموزش بلو، چارلی، دلتا و اکو است و سپس در صحنه‌ای دیگر او به همراه کلر دیرینگ(با بازی برایس دالاس هوارد) وارد بحثی در مورد دایناسورها می‌شود.

تریلر جدید نمای کلی از داستان فیلم را ارائه می‌دهد: تعداد بازدیدکنندگان پارک تفریحی ژوراسیک در حال کم شدن است و دانشمندان به این فکر می‌افتند که دایناسور دورگه‌ای به نام «ایندومینوس رکس» را خلق کنند. اما مثل همیشه، اتفاق‌ها آن گونه که باید پیش نمی‌رود و رکس آزاد و وحشی شده و شخصیت کریس پرت جلو می‌آید تا به شکار این موجود کمک کند.
«دنیای ژوراسیک» چهارمین فیلم در مجموعه فیلم‌های پارک ژوراسیک است؛ آخرین فیلم این مجموعه «پارک ژوراسیک 3» در سال 2001 اکران شد. تولید این فیلم از سال 2004 آغاز شده اما چندین بار به دلیل باز نویسی فیلم نامه متوقف شده بود.

اولین تریلر «دنیای ژوراسیک» در ماه نوامبر منتشر شد و از آن زمان 56 میلیون بازدید کننده در یوتیوب داشته است. در مقایسه، اولین تریلر «جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد» که در همان ماه منتشر شد تا به حال 66 میلیون بار دیده شده است.

«دنیای ژوراسیک» در تاریخ شانزدهم ژوئن در سینماها به نمایش در می‌آید.

 
برگرفته از
دنیای ژوراسیک
لینک کوتاه

دیدگاه