گویینت پالترو و کریس مارتین جدا شدند

نویسنده:

۰۶:۳۷:۳۴

این زوج جدایی خود را در ماه مارس سال گذشته اعلام کردند. آن‌ها 10 سال با یکدیگر زندگی کرده و 2 فرزند دارند. به گزارش رسانه‌های هالیوودی، این زوج هنری روز دوشنبه بیستم آوریل، برگه‌های طلاق را تنظیم کرده و در آن از اختلافات غیر قابل حل به عنوان دلیل طلاق نام برده‌اند.

به نظر می‌رسد که این دو نفر خود شخصا درگیر مساله نشده و کار را به مدیرهای برنامه خود سپرده‌اند را بر سر تقسیم اموال و بحث حضانت دو فرزند آن‌ها که موسی و اپل نام دارند به توافقی برسند.
گویینت پالترو بازیگر 42 ساله آمریکایی که برای بازی در فیلمهایی چون هفت، شکسپیر عاشق و آیرون من شناخته می‌شود، اخیرا در مصاحبه‌ای به مسأله جدایی خود اشاره کرده بود. او در حال حاضر رابطه جدیدی را با نویسنده مجموعه "Glee" برد فالچاک آغاز کرده و می‌گوید: "ما بسیار نزدیک هستیم و حس خوبی داریم. به نظرم این رابطه‌ای بوده که همیشه دنبال آن بوده‌ام."

کریس مارتین خواننده اصلی گروه موسیقی بریتانیایی کلدپلی که 38 سال دارد نیز در مورد این جدایی در یک برنامه رادیویی گفت: "من واژه جدایی و شکست را استفاده نمی‌کنم. به نظرم این یک نوع درک ناگهانی و بالغ شدن بود."

 او ادامه داد: "اگر خودتان را خالی نکنید، نمی‌توانید خودتان را بشناسید و به درون خود پی ببرید. بنابراین حتی اگر هم با شخص فوق العاده‌ای باشید، به دلیل مشکلات خودتان نمی‌توانید از این رابطه آن گونه که باید لذت ببرید و آن را حفظ کنید. چیزی که برای من تغییر کرد، این بود که…من دیگر نمی‌خواستم از از زندگی بترسم، از عشق بترسم، از طرد شدن و شکست بترسم."

 

برگرفته از
گویینت پالترو و کریس مارتین
لینک کوتاه

دیدگاه