نوازنده سابق گروه AC/DC به دلیل تهدید به قتل، مجرم شناخته شد

نویسنده:

۰۶:۳۸:۳۲

فیل راد، موزیسین 60 ساله که سابقا در گروه AC/DC فعالیت می‌کرد، هنگامی که در دسامبر 2014 توسط پلیس نیوزیلند متهم شد ادعای بی گناهی کرد. او همچنین در مورد در اختیار داشتن مواد مخدر غیر قانونی چون تریاک و متامفتامین نیز  ادعای بی گناهی داشت.

اما در روز بیست و یکم آوریل او دادخواست خود را تغییر داده و قبل از برگزاری دادگاه خود در در تارانگا به تمامی این سه اتهام اعتراف کرده است.
فیل راد برای تهدید به قتل حالا ممکن است با مجازات 7 سال زندان رو به رو شود. او همچنین برای 3 ماه دیگر به دلیل به همراه داشتن تریاک و 6 ماه دیگر برای در اختیار داشتن متامفتامین به مجازات محکوم شده است.

کریگ تاک، وکیل راد در پاسخ به رسانه‌ها گفت که موضوع تهدید به قتل تنها مربوط به مکالمه تلفنی بوده که در زمان خشم و عصبانیت انجام شده و جنجال به وجود آمده بیش از حد بوده است. فیل راد به قرار وثیقه تا روز 26 ژوئن آزاد شده است.
AC/DC یک گروه هارد راک استرالیایی است که در نوامبر سال ۱۹۷۳ توسط برادران ملکوم و انگوس یانگ در شهر سیدنی استرالیا شکل گرفت. برادران یانگ هر دو نوازندۀ گیتار الکتریک هستند که انگوس نوازنده گیتار لید و ملکوم نوازنده گیتار ریتم است.

هر چند از گروه اِی‌سی/دی‌سی بیشتر به عنوان یک گروه هارد راک و یا بلوز راک نام برده می شود اما همچنین از آنها به عنوان پیشگامان سبک هوی متال هم نام می برند و گاهی در این سبک طبقه بندی می شوند. با این حال، آنها همیشه سبک موسیقی خودشان را فقط راک اند رول دانسته اند.

این گروه از دهه ۷۰ تا به حال، یکی از تأثیرگذارترین گروه‌های راک تاریخ بوده است. گروهی که خیلی ها در دنیا از آنها به عنوان "بزرگترین گروه راک جهان" نام می برند.
 

برگرفته از
فیل راد
لینک کوتاه

دیدگاه