EA Sports UFC برای تلفن‌های هوشمند با کیفیت HD منتشر شد

نویسنده:

۱۰:۲۳:۲۵

نسخه موبایل بازی EA Sports UFC توسط بخش کانادایی کمپانی EA و با همکاری تیم سازنده نسخه‌های کنسولی بازی، تولید شده است. الکترونیک آرتز در کنفرانسی اعلام کرد که نسخه تلفن‌های هوشمند بازی EA Sports UFC از کدبیس‌های نسخه کنسولی استفاده کرده و در نتیجه دارای جلوه‌های بصری با کیفیت High Definition است.

در نسخه موبایلی بازی با استفاده از کنترل‌های لمسی می‌توان مشت و لگد زد و یا ضربات حریف را جا خالی داد. از دیگر قابلیت‌های بازی به سیستم رتبه‌دهی و پاداش‌هایی درون بازی چون آزاد کردن مبارز‌های جدید می‌توان اشاره کرد. در کل 70 مبارز از جمله افراد معروفی چون Jon Jones و Georges-St-Pierre در چهار بخش مختلف بازی حضور دارند.

EA Sports UFC دو ماه پیش به طور محدود و تنها برای کشور‌های کانادا، کره جنوبی، سنگاپور و روسیه منتشر شد و تعداد دانلود‌های بازی در این بازه زمانی به رقم دو میلیون رسید. الکترونیک آرتز همچین گزارش می‌دهد که این افراد به طور میانگین روزی 36 دقیقه از وقت خود را صرف این بازی کرده‌اند.

در یک اظهار نامه، Dean Richards، رئیس کلی کمپانی EA Sports، گفت که او فکر می‌کند EA Sports  UFC به لطف گیم پلی و جلوه‌های بصری تاثیرگذار خود، بازی‌های مبارزه‌ای تلفن‌های هوشمند را وارد سطح دیگری می‌کند.
Dana White، رئیس فدراسیون ورزش UFC، نیز افزود:"نه تنها ما داریم به تعداد طرفدارانمان اضافه می‌کنیم، بلکه داریم تجربه این ورزش را بر روی تمامی پلتفورم‌های جهانی ممکن می‌سازیم."
تصاویر نسخه موبایل عنوان ورزشی EA Sports UFC را در انتهای خبر می‌توانید مشاهده کنید.

 

 
برگرفته از
EA Sports UFC
لینک کوتاه

دیدگاه