LG G4 به زودی در فروشگاه‌های کره جنوبی

نویسنده:

۱۲:۱۴:۴۷

LG G4 در حال حاضر بهترین گوشی اندروید ال‌جی در سال ۲۰۱۵ است. چند هفته دیگر، این گوشی رسماً توسط این شرکت رونمایی می‌شود. هر قدر به این مراسم نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات رسمی و غیررسمی بیشتری از این گوشی منتشر می‌شود.

شرکت ال‌جی، LG G4 را در ۲۸ آوریل در معرض نمایش خواهد گذاشت و در تاریخ ۲۹ آوریل آن را در کره جنوبی به فروش خواهد رساند.

 در نهایت پس از ماه‌ها انتظار، تصاویری از دعوت‌نامه مراسم رونمایی از طرف ال‌جی منتشر شد که برنامه‌های این شرکت برای رونمایی از پرچم‌دار جدیدش در ۲۸ آوریل را نشان می‌دهد. روی دعوت‌نامه این‌گونه هک شده است: «بزرگ ببینید، بزرگ حس کنید». همچنین حرف G در روی این شعار طوری طراحی شده که با سری G گوشی‌های ال‌جی هماهنگ باشد. حتی شرکت ال‌جی اظهار داشت خبر رونمایی از G4 سر تیتر اصلی روزنامه‌ها و مجله‌ها خواهد شد. یک هفته قبل از معرفی، ال‌جی به سایت CNet گفت که G4 در کره جنوبی در تاریخ ۲۹ آوریل، درست پس از رونمایی شروع به فروش خواهد رسید. هنوز تاریخ‌ عرضه این دستگاه در کشورهای دیگر مشخص نشده است.

در پایان ماه مارس، سایت Yonhap News کره اظهار داشت G4 در پایان ماه آوریل رونمایی خواهد شد و در همان تاریخ‌ها، سامسونگ Galaxy S6 را به فروش خواهد گذاشت. طبق گفته منبع این خبر، این گوشی یک صفحه‌نمایش منحنی به حدود ۵ اینچ خواهد داشت.

 LG G3 در پایان ماه مه ۲۰۱۴ معرفی شد و در گزارش‌های اولیه از کره مدعی شده بودند که G4 ممکن است در ماه مه روانه بازار شود؛ اما خبر دیگری که توسط Korea Times منتشر شد، ادعا کرده بود G4 در ماه آوریل عرضه خواهد شد.
 

برگرفته از
LG G4
لینک کوتاه