ایوان مک‌گرگور هم به بازیگران «دیو و دلبر» می‌پیوندد!

نویسنده:

۱۲:۴۹:۰۹

به گزارش هالیوود ریپورتر، ایوان مک‌گرگور بازیگر 44 اسکاتلندی(جنگ ستارگان، مولن روژ) در مراحل آخر مذاکره برای بازی در نقش خدمتکار و دوست محبوب و سرزنده فرانسوی دیو "لومیر" است که هنگام طلسم شدن قصر دیو به یک شمعدانی سه شاخه تبدیل می‌شود.

این به آن معنی است که ایوان مک گرگور محبوب‌ترین و مشهورترین آهنگ این فیلم «مهمان ما باش»(Be Our Guest) را اجرا خواهد کرد. او در فیلم موزیکال مولن روژ(محصول سال 2001) نیز بسیاری از آهنگ‌ها را خوانده است و در این خوانندگی تجربه دارد.

در فیلم «دیو و دلبر» اما واتسون نقش بل، شخصیت دختر اصلی را ایفا می‌کند و دن استیونز(بازیگر مجموعه داونتن ابی) در نقش دیو/شاهزاده و لوک اونز در نقش شخصیت بدجنس و لجباز داستان، گاستون ظاهر خواهند شد. یان مک کلن نیز بازی در یکی عجیب‌ترین نقش‌های فیلم، کاگزورث(ساعت دیواری) را بر عهده گرفته است؛ اما تامسون در نقش قوری مهربان خانم پاتز، جاش گد در نقش دستیار وفادار گاستون، لافو ، گوگو ام. باتا-را در نقش پلامِت گردگیر و آدرا مک دانلد هم در نقش کمد جالباسی گاردروب بازی می‌کنند.

کارگردانی فیلم را بیل کاندن بر عهده گرفته در آن بسیاری از ترانه‌های انیمیشن اصلی به همراه تعدادی ترانه جدید دیگر که همگی را آلن منکن و تیم رایس خواهند نوشت شنیده خواهند شد. فیلمبرداری این فیلم ماه آینده آغاز می‌شود اما طرفداران برای تماشای این فیلم، باید تا ماه مارس سال 2017 صبر کنند.

 

برگرفته از
ایوان مک‌گرگور
لینک کوتاه