عینک آفتابی التون جان از موزه به سرقت رفت!

نویسنده:

۰۱:۱۱:۵۵


مأموران پلیس کمی بعد از ساعت 8 عصر به صحنه وقوع جرم در موزه رسیده و به رسانه‌های محلی توضیح دادند که در پی دریافت گزارش سرقتی از موزه راک اند سول به این موزه آمده‌اند.

به گزارش دابلیو.ام.سی اکشن نیوز، این عینک‌های آفتابی توسط التون جان خواننده افسانه بریتانیایی در دهه 1970 پوشیده می‌شدند و جزیی از نمایشگاهی بودند که شصتمین سالگرد موسیقی راک اند رول را جشن می‌گیرد. در این نمایشگاه همچنین اشیایی متعلق به بروس اسپرینگزتین، ویتنی هیوستون و ایزاک هیز در میان بسیاری دیگر به چشم می‌خورند. پلیس ممفیس هیچ جزییاتی در مورد این پرونده و یا مضنونین احتمالی منتشر نکرده است.

به گزارش دیلی میل، سِر التون جان خواننده مشهور 68 ساله بریتانیایی خود اشاره کرده که بیش از 250,000 جفت عینک دارد و به نظر نخواهد رسید که از گم شدن یکی از آن‌ها چندان ناراحت شود. او در مصاحبه‌ای در سال 2010 گفته بود: "من آیپاد یا تلفن همراه یا کامپیوتر ندارم، به جای آن‌ها یک ربع میلیون عینک جمع کرده‌ام."

سر التون جان با نام اصلی رجینالد کِنِث دِوایت (زاده ۲۵ مارس ۱۹۴۷) خواننده، آهنگساز و پیانیست اهل انگلستان است. تا به امروز بیش از ۲۵۰ میلیون نسخه از آثار التون جان در جهان به فروش رسیده است که به همین خاطر او به یکی از موفّق‌ترین هنرمندان جهان در تمام دوران‌ها تبدیل شده ‌است. او بیش از ۵۰ اثر در جدول ۴۰ ترانه برتر انگلستان ثبت کرده‌است.

 

برگرفته از
التون جان
لینک کوتاه

دیدگاه