ویژگی‌های متمایز نکست: بهار را به خانه بیاورید

نویسنده:

۱۱:۰۹:۵۰

Next Plus Inverter V

صرفه‌جویی انرژی
سنسور هوشمند (Intelligent Sensor):
این تکنولوژی پیشرفته با اسکن هوشمند فضای اتاق، وضعیت حضور کاربران را رصد کرده و در صورت عدم حضور افراد در محیط، با کاستن از فرآیند سرمایش از اتلاف بیهوده انرژی جلوگیری کرده و اجازه می دهد هر 20 دقیقه یک درجه دمای اتاق افزایش یابد. بررسی‌ها نشان داده حسگر هوشمند باعث صرفه جویی تا 13 درصد در مصرف انرژی می شود.
نمایشگر انرژی (Energy Display):
یکی از امکانات منحصر به فرد نکست پلاس اینوتر وی وجود صفحه نمایشگر انرژی است که در هر لحظه میزان واقعی مصرف انرژی را نشان می دهد. به این ترتیب، کاربر می‌تواند مدیریت بهتری بر دستگاه و در نتیجه مصرف انرژی داشته باشد.
کمپرسور اینورتر وی:
این کمپرسور با بهره‌گیری از تکنولوژی BLDC، فن پیشرفته BLDC و سیستم مدیریت گشتاور، باعث بهینه شدن حداکثری عمکرد موتور و کاهش مصرف انرژی تا 60 درصد می‌شود.
 

مقاومت بالا در برابر خوردگی و فرسایش
پوشش Gold FinTM از مبدل حرارتی در برابر خوردگی و فرسایش ناشی از شرایط محیطی به ویژه در مناطق شرجی و با رطوبت بالا محافظت می‌کند. در نتیجه، اسپلیت نکست از ماندگاری و طول عمر بسیار بالا در انواع مناطق آب و هوایی برخوردار است.
 
بهداشتی و مراقب سلامت
فیلتر محافظ چندگانه (Multi Protection)
این فیلتر مجهز به فناوری 3M است. در واقع، این فناوری از ترکیب بارهای الکترواستاتیک قوی با غلاف ضد میکروب و ضد آلرژی منحصر به فردی نیرو گرفته و قادر به رفع هر نوع گرد و غبار، ویروس و مواد حساسیت‌زا از فضای خانه است.
پلاس مستر آیونایزر (Plasmaster Ionizer Plus)
فناوری پلاس مستر آیونایزر با تولید ابر متراکمی از یون‌ها، شامل 3 میلیون یون فعال، قادر به استریل کردن و میکروب زدایی محیط خانه تا سطح اطمینان‌بخش 99.9 درصد است. این فناوری در عرض کمتر از 60 دقیقه به بوزدایی قطعی اتاق پرداخته و هر نوع بوی نامطلوب را تا سطح 2.1 واحد از بین می‌برد.
پاک کننده خودکار پلاس مستر (Plasmaster Auto Cleaning)
یکی از معایب سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی موجود در بازار، امکان نشر و گسترش قارچ‌ها و باکتری‌ها درون خود سیستم تهویه مطبوع است. تکنولوژی پاک کننده خودکار پلاس مستر با بهره‌گیری از یون‌های فعال پلاس‌مستر فضای داخلی اسپلیت نکست را کاملا خشک و استرلیزه کرده و ضمن بوزدایی مانع از تکثیر هر گونه قارچ یا باکتری روی مبدل حرارتی دستگاه می‌شود.
فیلتر محافظ دوگانه (Dual Protection)
این فیلتر با قابلیت ضد باکتریایی موثر قادر به حذف ریز ذرات تا ابعاد 10 میکرومتر است.
 

قدرت خنک‌کنندگی ایده‌آل
تکنولوژی Windblast
اسپلیت پیشرفته نکست با بهره‌گیری از تکنولوژی Windblast قادر به پرتاب هوای تهویه شده و خنک تا فاصله 15 متر است. به این ترتیب، نسیم واقعی را در محیط خانه بازسازی می‌کند.
پرتاب باد در جهات مختلف (4-Way Swing)
با توزیع هوای مطبوع در تمام جهات، کاربران در هر نقطه از اتاق که حضور داشته‌ باشند،‌ خنکای دلچسبی را تجربه می‌کنند. اسپلیت نکست این ویژگی را مدیون فناوری 4-Way Swing و باله‌های تنظیم مسیر باد است. باله‌های افقی در 5 مسیر و باله‌های عمودی در شش مسیر قابل تنظیم هستند.
 

صدایی که احساس نمی‌شود
فناوری Unique Skew Fan با تغییر در زاویه تیغه‌ها باعث کاهش فشار بر لبه‌ تیغه‌ها، بهبود عملکرد و کاهش محسوس صدای فن می‌شود. همچنین موتور فن 13 سرعته و بهره‌مند از تکنولوژی BLDC با افزایش فشار استاتیکی و حجم هوای خروجی عملکردی یکنواخت و کم صدا دارد. قابلیت منحصر به فرد ALVC با تخمین زدن بار مورد نیاز و کالیبراسیون موتور باعث فعالیت متوازن موتور با حداقل نویز می‌شود.
به این ترتیب، اسپلیت نکست با صدایی کمتر از 19 دسی‌بل لقب یکی از کم صداترین سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی جهان را به خود اختصاص داده است.
 

خواب عمیق
هنگامی که انسان به خواب می‌رود، دمای بدن به صورت طبیعی کاهش می‌یابد. بنابراین، دمای مطبوع اتاق در شرایط خواب می‌تواند تا حدودی سرد و ناخوشایند شود. مد Deep Sleep در اسپلیت نکست این امکان را فراهم آورده تا به صورت خودکار دمای محیط هر ساعت 2 درجه و نهایتا در یک بازه زمانی 7 ساعته به میزان 14 درجه افزایش یابد تا کاربران خوابی آسوده و لذت‌بخش را تجربه کنند.

نصب آسان و سریع
باز طراحی و بروزرسانی بخش نصب و لوله‌گذاری دستگاه ضمن پنهان‌سازی اتصالات، فرم ظاهری اسپلیت نکست را بسیار زیبا و فرآیند نصب را راحت و سریع کرده است.

 
برگرفته از
Next Plus Inverter V
لینک کوتاه
برچسب ها