معرفی اپلیکیشن و سایت DrDaniellee

نویسنده:

۰۲:۲۱:۰۳

کلینیک فوق تخصصی پا دکتر دنیلی، اولین کلینیک تخصصی پا در ایران محسوب می‌شود. این مجموعه قصد دارد کلیه خدمات مربوط به پا از زیبایی گرفته تا معاینات فوق تخصصی پزشکی مربوط به پا را پوشش دهد. همچنین قرار است چندین شعبه از این مجموعه کلینیکی در سطح تهران و سایر نقاط کشور راه‌اندازی شود.

خدماتی که این مجموعه ارائه می‌دهد، در چهار دسته مختلف قرار می‌گیرند که عبارت‌اند از کلینیک فوق تخصصی پزشکی پا، زیبایی پا، خدمات بازتوانی پا و خدمات تشخیصی و حمایتی پا.

کلینیک فوق تخصصی پزشکی پا، با بهره‌گیری از جراحان استخوان و مفاصل، مشکلات پاهای شما را رفع می‌کند. در بخش زیبایی پا، کلیه خدمات زیبایی پا هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها، از ماساژهای درمانی گرفته تا خدمات مربوط به ناخن ارائه می‌شود. بخش خدمات بازتوانی پا، از پیشرفته‌ترین فناوری‌های موجود برای بازتوانی و فیزیوتراپی اختلالات مربوط به پا بهره می‌برد. بخش خدمات تشخیصی و حمایتی پا همان‌طور که از نام آن مشخص است، برای ارائه اقدامات تشخیصی فعالیت می‌کند و از پیشرفته‌ترین اسکنرها و فناوری چاپ سه‌بعدی برخوردار است که باعث می‌شود این مجموعه، منحصربه‌فرد باشد. این مجموعه با بهره‌مندی از چاپ سه‌بعدی، کفی کفش‌های طبی و ورزشی تولید می‌کند.

البته با ورود به سایت drdaniellee.ir نه تنها با خدمات مختلف این مجموعه آشنا می‌شوید، می‌توانید سؤالات خود را با مشاورین آنلاین سایت در میان بگذارید و از خدمات مشاوره‌ای بهره برید.
 علاوه بر این شما می‌توانید در این سایت، با تهیه اشتراک‌های مختلف کلوب دکتر نیلی (اشتراک برنزی، اشتراک نقره‌ای و اشتراک طلایی)، از سرویس‌ها و خدمات این کلینیک با پیشنهادهای ویژه استفاده کنید. برای تهیه این اشتراک‌ها به قسمت محصولات در سایت بروید.

همچنین اپلیکیشن مختص دستگاه‌های همراه دکتر نیلی با نام «کلینیک پا» نیز ارائه شده که می‌توانید از طریق سایت drdaneillee.ir آن را دریافت کنید. این اپلیکیشن اندرویدی علاوه بر بخش‌های معرفی کلینیک و اطلاعات تماس، بخش‌های دیگری نیز دارد. جذاب‌ترین آن‌ها بخش مقالات آموزشی، ویدئو و رادیو سلامت است. با رفتن به بخش مقالات آموزشی، مقاله‌های مختلفی در مورد مشکلات پا خواهید خواند که بسیار آموزنده هستند. در بخش ویدئو، ویدئوهای آموزشی یا مرتبط با حوزه سلامت پا را مشاهده خواهید کرد که توضیحات مربوط به هر ویدئو در این بخش آورده شده است. در بخش رادیو سلامت، شما می‌توانید به آن دسته از برنامه‌های رادیو سلامت که به حوزه پا مربوط هستند، گوش دهید.
 

برگرفته از
DrDaniellee
لینک کوتاه

دیدگاه

1 دیدگاه برای “معرفی اپلیکیشن و سایت DrDaniellee”