انیمیشن جدید اسپایدرمن توسط عوامل فیلم لگویی ساخته می‌شود!

نویسنده:

۰۳:۱۲:۲۷

تام روتهام مدیر سونی پیکچرز در سینماکان که در لاس وگاس برگزار شد این خبر را اعلام کرد؛ فیل راد و کریستوفر میلر که نویسنده و کارگردان هستند، این فیلم انیمیشنی جدید را تهیه خواهند کرد.
این زوج که برنده جایزه‌های بسیاری نیز شده‌اند، هنوز قراردادی برای کارگردانی امضا نکرده‌اند. تاریخ اکران این انیمیشن برای 20 جولای سال 2018 و بعد از اکران فیلم اسپایدرمن که با همکاری کمپانی مارول ساخته و در تابستان 2017 اکران می‌شود، برنامه ریزی شده است.

فیلم بعدی اسپایدرمن، در پی قرارد همکاری که شرکت مارول و سونی پیکچرز امضا کرده‌اند، یک فیلم مارولی خواهد بود. بسیاری از طرفداران منتظرند تا این کاراکتر محبوب با قدرت‌های عنکبوتی را در فیلم سوم کاپیتان آمریکا که «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» نام دارد و در ماه مه 2017 اکران می‌شود، ببینند.

به نظر نمی‌رسد که اندرو گارفیلد و توبی مگوایر بازی در نقش اسپایدرمن جدید را بر عهده بگیرند؛ کوین فیگ مدیر کمپانی مارول چندی پیش اشاره کرده بود که اسپایدرمن در فیلم جدید 15 و یا 16 ساله خواهد بود. از بین بازیگرانی که شایع شده برای بازی در این نقش کاندید خواهند شد، می‌توان به نت ولف، تیموتی چالامت و ایسا باترفیلد اشاره کرد.

اسپایدرمن موفق‌ترین مجموعه فیلم‌های کمپانی سونی پیکچرز تا به امروز به حساب می‌آید و 5 فیلم ساخته شده در این مجموعه، در سراسر جهان فروشی بیش از 4 میلیارد دلار داشته‌اند.
 

برگرفته از
اسپایدرمن
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “انیمیشن جدید اسپایدرمن توسط عوامل فیلم لگویی ساخته می‌شود!”