وین دیزل: «سریع و خشن ۸ ساخته می‌شود!»

نویسنده:

۰۷:۱۰:۳۷

ساخت این فیلم جدید که هنوز نام و عنوانی ندارد، در کنفرانس خبری و پنل استودیو یونیورسال در سینماکان اعلام شد. تاریخ اکران آن نیز ۱۴ آوریل سال ۲۰۱۷ اعلام شده است.
وین دیزل و لوداکریس که هر دو از بازیگران این فیلم‌ها هستند، چندی قبل در مصاحبه‌هایشان اشاره‌ای به ساخت فیلم هشتم از این مجموعه کرده بودند اما هیچ خبری رسمی در این زمین اعلام نشده بود.

به گزارش هالیوود ریپورتر وین دیزل، هنگام اعلام خبر ساخت فیلم جدید گفت: "ما بهترین فیلمی را که تا به حال دیده‌اید خواهیم ساخت." این ستاره همچنین در سخنرانی احساساتی خود، از پل واکر همکار و دوست خود که در سال ۲۰۱۳ و در یک سانحه رانندگی درگذشت یاد کرد: "آخرین باری که من بر روی این صحنه ظاهر شدم، دوست و برادرم پابلو با من بود. برای من بسیار دشوار است که ویدیوی آن روز را ببینم و بخواهم بدون این که احساساتی بشوم به اینجا بیایم."

فیلم هفتم مجموعه سریع و خشن که «7 خشن» نام گرفته به موفقیت بی نظیری دست پیدا کرد و رکورد ۱۴۳ میلیون دلاری در فروش افتتاحیه را در آمریکا بر جای گذاشت. این رکورد فیلم «7 خشن» را به نهمین فیلم لیست فیلم‌های پرفروش در افتتاحیه آمریکا تبدیل کرده و آن را پشت سر فیلم‌هایی چون اسپایدرمن۳ و عطش بازی‌ها قرار داده است.

این فیلم رکورد دیگری نیز بر جای گذاشت و در ۱۷ روز ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت؛ فیلم‌هایی چون آواتار، اونجرز و هری پاتر و قدیسان مرگبار ۲ در ۱۹ روز به این فروش دست پیدا کردند.

 

برگرفته از
سریع و خشن ۸
لینک کوتاه
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.