اپلی ها، با جیلبریک خداحافظی کنید!

نویسنده:

۰۵:۲۱:۰۶


بله درست متوجه شدید. با جیلبریک خداحافظی کنید. احتمالا با سیبچه آشنایی دارید، سیبچه تنها بازارچه ایرانی برنامه های iOSی است که از سال 1391 به کاربران ایرانی معرفی شد. نسخه اول آن برای نصب نیاز به جیلبریک بودن دستگاه داشت. اما خبرهای جدید حاکی از آن است که نسخه دوم آن دیگر نیازی به جیلبریک بودن دستگاه ندارد و همه کاربران ایرانی با مراجعه به سایت سیبچه(sibche.ir) از طریق دستگاه خود، می توانند نسخه جدید را دریافت کنند.
از آنجایی که برخی سازمان های ایرانی نظیر بانک ها، از طرف اپل تحریم هستند و نمی توانند موبایل بانک های خود را در اپ استور قرار دهند، سیبچه راهکاری مطمئن برای حل این مشکل است و از این پس بانک ها می توانند براحتی موبایل بانک های iOSی خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.
از سوی دیگر، به دلیل راحتی دریافت سیبچه و خرید و دانلود برنامه ها از آن، جذابیت این بازار برای برنامه نویسان موبایل هم بیشتر می شود می توانند به راحتی برنامه های خود را در معرض دید کاربران ایرانی قرار دهند و بدون نیاز به پرداخت حق عضویت در سیبچه، از مزایای آن بهره مند شوند. بنا به گفته مسئولان سیبچه، پس از بررسی امنیت برنامه های دریافتی و اطمینان از سالم و امن بودن آن، برنامه روی بازارچه قرار میگیرد و به راحتی قابل دریافت می باشد. سیبچه پس از اطمینان از کیفیت و امنیت برنامه ها، آنها را در معرض دید عموم قرار می دهد و کاربران می توانند با خیال راحت برنامه های مد نظر خود را دریافت نمایند.

برگرفته از
سیبچه
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه