هر آنچه که باید از رونمایی رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 3 بدانید

نویسنده:

۰۱:۰۱:۴۹

 

تغییرات بزرگ در بخش چندنفره
بخش چندنفره بازی به گفته سازندگان دارای مکانزیم دویدن بر روی دیوار همانند چیزی که در گذشته در بازی پر سر و صدای Titanfall مشاهده کردیم، خواهد بود. از طرفی دیگر کاراکتر و دسته بندی جدیدی به نام "متخصص"(Specialist) به بازی افزوده شده که این کاراکتر دارای سلاح‌ها و مهارت‌های ویژه‌ای است. نحوه راه رفتن و دویدن بر روی دیوار تقریباً مشابه Titanfall است، برای انجام اینکار باید با زاویه به دیوار نزدیک شوید و پریدن میان دیوار‌ها از نوار انرژی شما می‌کاهد، از این انرژی همچین برای لیز خوردن و بلند پریدن در بازی نیز می‌توانید استفاده کنید.
برای اولین بار در کل سری Call of Duty می‌توانید در نقشه‌هایی که دارای محیط‌های آبی هستند، شنا کرده و از سلاح خود در داخل آب برای نابود کردن حریفان استفاده کنید. این قابلیت یکی از بزرگترین ویژگی‌های جدید این نسخه به شمار می‌رود.
شاید جدیدترین تغییر بخش چندنفره Black Ops 3، اضافه شدن 9 کاراکتر "متخصص" به بازی است که هر کدام از آن‌ها می‌توانند در مسابقه از سلاح یا قابلیت ویژه‌ای بهره ببرند. تا به الان با 4 تا از این "متخصص"ها آشنا شده‌ایم:
Ruin: سربازی بی باک که با سلاح دارای جاذبه خود می‌تواند فضایی را برای آسیب رساندن به دیگر بازیکنان ایجاد کند. این کاراکتر همچنین می‌تواند سرعت حرکت خود را افزایش دهد.
Seraph: این کاراکتر که عضوی از خانواده جنایتکاران است، دارای سلاحی "نابوده کننده"(Annihilator)، یک هفت‌تیر با کالیبر بالا و قابلیت تمرکز می‌باشد که باعث چند برابر شدن امتیاز دریافتی می‌شود.
Outrider: از ویژگی‌های این شخصیت مونث باید به تیر و کمان قدرتمندش و قابلیت Vision Pulse اشاره کرد. Vision Pulse قابلیتی است که در یک لحظه موقعیت تمامی دشمنان را برملا می‌کند.
Reaper: روباتی آزمایشی که تنها با تیربار نصب شده در بازویش می‌تواند دشمنان را به خاک و خون بکشد.
Combine، Hunted و Stronghold نیز از نقشه‌های بخش چندنفره بازی هستند که نمایش داده شده‌اند.
در آخر هم باید گفت همان طور که از قبل مشخص شده بود، بخش زامبی در این نسخه به Call of Duty باز خواهد گشت.
 

تریلر معرفی بازی
روز گذشته علاوه بر اطلاعاتی که از بازی مشخص گردید، تریلری 2 دقیقه‌ای نیز از بازی توسط سازندگان منتشر شد که اطلاعات تازه و جدیدی از بازی را در اختیار طرفداران می‌گذارد. این تریلر را می‌توانید در زیر تماشا کنید.
 
 
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی در کامپیوتر
به طرز عجیبی استودیو Treyarch حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را به همین زودی اعلام کرد. برای اجرای Call of Duty: Black Ops 3 نیاز به سیستمی کمی قدرتمند‌تر نسبت به سیستم مورد احتیاج نسخه قبلی یعنی Call of Duty: Advanced Warfare دارید. Treyarch در صحبت‌هایش با سایت خبری GameSpot گفته که این بار تاکید بیشتری بر روی عملکرد نسخه کامپیوتری بازی و پایداری آن گذاشته است، به همین علت جرات کافی را داشته که در همین ابتدا سیستم مورد نیاز برای بازی را اعلام کند.
برای اجرای Call of Duty: Black Ops 3 نیاز به حداقل مشخصات زیر دارید:
  • سیستم عامل: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
  • پردازشگر: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
  • مموری و رم: 6 GB RAM
  • گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
  • DirectX: Version 11
  • شبکه: کانکشن اینترنت با پهنای باند مناسب
  • کارت صدا: DirectX Compatible
تاریخ عرضه بازی
 
همان طور که از قبل انتظار می‌رفت، Call of Duty: Black Ops 3 تنها برای کنسول‌های نسل جدید و کامپیوتر‌های شخصی روانه بازار خواهد شد. تاریخ عرضه بازی 6 نوامبر سال 2015( 24 آبان) تعیین گردیده است.

 

برگرفته از
Call of Duty: Black Ops 3
لینک کوتاه