کنترل پورشه با ساعت هوشمند اپل

نویسنده:

۰۱:۳۷:۵۸

اتومبیل پورشه از این پس با ساعت هوشمند اپل از طریق اپلیکیشنی به نام Porsche Car Connect یکپارچه می‌شود.
این اپلیکیشن iOS توسط شرکت Vodafone برای اتومبیل‌های پورشه ارائه شده و با برخی از مدل‌های پورشه ۲۰۱۴ کار می‌کند. حالا قابلیت‌های این اپلیکیشن برای ساعت هوشمند اپل نیز ارائه شده است. افرادی که هم ساعت هوشمند اپل و هم یک اتومبیل پورشه سازگار با این اپلیکیشن را دارند، می‌توانند اطلاعات مربوط به مسافت طی شده بر حسب مایل، گزینه‌های کنترل شرایط آب‌وهوا، یک GPS برای کمک به یافتن جای پارک و غیره را به دست آورند.
با استفاده از این اپلیکیشن، راننده‌ها می‌توانند سرعت متوسط خود، مسافت پیموده و میزان سوخت مصرف‌شده را ببینند. شاید صبح به هنگام رفتن به سرکار، یادتان نباشد که بنزین بزنید. نگران نباشید در این شرایط کافی است به ساعت هوشمند خود نگاهی بیندازید. اگر هوا سرد است، بخاری اتومبیل را روشن کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن، مطمئن شوید که درهای اتومبیل را قفل کرده‌اید. حتی می‌توانید آینه‌های کنار اتومبیل را جمع کنید تا کسی که کنار اتومبیل شما پارک می‌کند، به آن‌ها آسیب نرساند.
شرکت اپل نیز اعلام کرده که در آینده، سیستم CarPlay بر روی مدل‌های جدید پورشه ارائه خواهد شد.
اپلیکیشن Porsche Car Connect با مدل‌هایی همچون Panamera، 918 Spider، Macan و Cayenne سازگار است. ارزان‌ترین اتومبیل این فهرست کوتاه، ۵۰٬۰۰۰ دلار برای مدل پایه Macan و گران‌ترین آن 918 Spider با قیمت پایه ۸۴۵٬۰۰۰ دلار است. خوشبختانه این اپلیکیشن رایگان است. اگر هم پورشه دارید و هم ساعت هوشمند اپل، می‌توانید این اپلیکیشن را از iOS App Store به صورت رایگان دانلود کنید.
منبع: http://www.digitaltrends.com/wearables/porsche-apple-watch-app/

 

برگرفته از
کنترل پورشه
لینک کوتاه

دیدگاه