«خشن ۷» پنجمین فیلم پرفروش تاریخ سینما شد!

نویسنده:

۱۱:۰۲:۴۹

«خشن 7»(Furious 7) تا این لحظه و از زمان اکران برای اولین بار در سینماهای استرالیا بیش از 1.32 میلیارد دلار فروخته است که آن را یک پله عقب‌تر از هری پاتر و قدیسان مرگبار 2 (با فروش 1.34میلیارد دلار) قرار می‌دهد.  این فیلم در رکورد شکنی به دو فیلم آواتار و تایتانیک می‌پیوندد که همه آن‌ها فروش جهانی 1 میلیارد دلار(بدون حساب فروش خانگی در آمریکا) را داشته‌اند.

خشن 7 در حالی اکران شد که این مجموعه، ستاره خود پل واکر را در پی وقوع سانحه رانندگی در سال 2013 از دست داد. این بازیگر در فیلم‌ها نقش برایان اوکانر را بازی می‌کرد که در انتهای فیلم هفتم از داستان خارج و بازنشست می‌شود.

رقبای جدید این فیلم در باکس آفیس این هفته آمریکا فیلم‌های «پل بلارت: پلیس فروشگاه 2» با فروش 15.5 میلیون دلار و «عصر اَدِلاین» با فروش 13.3 میلیون دلار بودند؛ با این حال خشن 18.2 میلیون دلار فروخت و همچنان در صدر جدول باقی ماند.

فیلم «اونجرز: عصر آلتران» هنوز در سینماهای آمریکا، ژاپن و چین اکران نشده و بدون شک بعد از اکران در تاریخ یکم مه صدرنشین جداول باکس آفیس آمریکا خواهد شد.
در پی موفقیت فیلم خشن 7، وین دیزل بازیگر این مجموعه، خبر ساخت فیلم هشتم مجموعه سریع و خشن را اعلام کرد که تاریخ اکران آن برای 14 آوریل سال 2017 برنامه ریزی شده است. وین دیزل هنگام اعلام این خبر در پنل استودیو یونیورسال در سینماکان امسال گفت: "ما بهترین فیلمی را که تا به حال دیده‌اید خواهیم ساخت!"
 

برگرفته از
خشن ۷
لینک کوتاه

دیدگاه