رنگ جدید شرکت پنتون: زرد مینیون!

نویسنده:

۱۱:۰۵:۳۶

این رنگ جدید الهام گرفته شده از شخصیت‌های کوچک و با نمک مجموعه فیلم‌های انیمیشن «من نفرت انگیز» هستند که دنباله آن «مینیون‌ها»(موجودات کوچک زرد رنگ مورد بحث) به زودی اکران خواهد شد. به نظر می‌رسد که فرل ویلیامز، تهیه کننده و سازنده موسیقی این مجموعه فیلم‌ها که خود دستی در هنر و دنیای مد دارد و انیماتورهای استودیو ایلومینیشن با تیم شرکت پنتون همکاری کرده تا این رنگ زرد جدید را معرفی کنند.

این جدیدترین رنگی است که پنتون در طی سه سال گذشته معرفی می‌کند و اولین رنگیست که از یک شخصیت الهام گرفته شده است.

لاری پرس‌من، معاون ریاست شرکت پنتون در طی یک کنفراس خبری گفت: "در حال حاضر میل به رنگ‌های شاد و روشن و سرزنده بسیار زیاد شده است. از جمله این رنگ‌ها رنگ زرد است و با توجه به محبوبیت جهانی مینیون‌ها بسیار طبیعی به نظر می‌رسید که برای اولین بار در تاریخ رنگی را به اسم یک شخصیت نام گذاری کنیم."

لیترایس آیسمن مدیر اجرایی انستیتو رنگ پنتون می‌گوید: "رنگ زرد مینیون پنتون رنگیست که توجه را به خود جلب می‌کند و شفافیت می‌آفریند. این رنگ، رنگ امید، شادی و مثبت اندیشی است."
زرد مینیون به عنوان قسمتی از پالت رنگی فشن، خانه و محیط داخلی این شرکت قرار می‌گیرد تا طراحان، هنرمندان و طراحان داخلی بتوانند به راحتی آن را تشخیص داده و از آن به خوبی در آثار خود استفاده کنند.

فیلم مینیون‌ها در تاریخ 10 جولای امسال در سینماها به نمایش در می‌آید.

 

برگرفته از
زرد مینیون
لینک کوتاه