بتمن بازنشست می‌شود!

نویسنده:

۰۷:۰۶:۳۵

این که بتمن جدید چه کسی خواهد بود هنوز مشخص نیست، اما آفرینندگان این شخصیت می‌گویند که او لباس رزمی مانگا مانندی به جای شنل بر تن خواهد کرد.(داستان‌های مصور ژاپنی به نام مانگا شناخته می‌شوند.)

اسکات اسنایدر، نویسنده و کرگ کاپولو که تصویرگر هستند، می‌گویند داستان شماره بتمن#41 که به زودی منتشر می‌شود، همه چیز را دگرگون خواهد کرد. اسنایدر می‌گوید: "شخصیتی که ما او را برای این کار در نظر گرفته‌ایم، هرگز انتظار چنین چیزی را نداشته، فکرش را هم نمی‌کرده و هیچ‌وقت نمی‌خواسته بتمن باشد. چنین اتفاقی ناگهانی پیش می‌آید و او متوجه می‌شود تنها کسی است که برای این کار مناسب است." او اضافه کرد که با این حال بروس وین از صحنه خارج نخواهد شد: "او ممکن است وقتی که داستان شروع می‌شود دیگر بتمن نباشد، اما حضور او قسمت بزرگی از داستان را شکل می‌دهد."

بتمن یکی از ابرقهرمانانی است که برای مدت زیادی در دنیای کمیک دوام آورده و بن افلک شخصیت او را در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» که سال آینده اکران می‌شود، بازی می‌کند.
جدایی بروس وین از بتمن از جدیدترین تغییراتی است که شرکت‌های منتشر کننده داستانهای مصور در سال گذشته در مورد ابرقهرمانان خود انجام داده‌اند. شرکت مارول نیز نسخه‌ای جدید از اسپایدر-من به عنوان یک نوجوان چند ملیتی ارائه داده، تور را به یک زن تبدیل کرده و کاپیتان آمریکای سیاهپوست را ارائه داده است. شرکت دی.سی هم شخصیت‌های کلیدی چون سوپرمن و واندرومن را دوباره طراحی کرده است.

اسنایدر می‌گوید امیدوار است که بتمن جدید طرفداران جدیدی را برای این کتاب به همراه بیاورد. او می‌گوید: "این کار به ما امکانات جدیدی می‌دهد و به طرفداران نشان می‌دهد که بتمن چقدر می‌تواند جالب و سرگرم کننده باشد!"

 

برگرفته از
بتمن
لینک کوتاه

دیدگاه